Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt e értelme ennek az...

Volt e értelme ennek az előválasztósdi mizériának, hogyha kevesebb mint 70, 000 ember vett rajta részt és már most, az eredmény ismerete előtt problémáznak az eredményen?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy valahogy el kéne dönteni, hogy ki hívja ki tarlóst, de simán el is dönthetnék érvek mentén... 1.5 millióan szavazhatnak Budapesten, erre 70,000 szavazatot tudnak összegyűjteni az előválasztásra 3 jelölttel úgy, hogy 6 napon keresztül lehetett szavazni?

Ez legitim?

Vagy ha legitim is, értelme az van e?



2019. jún. 26. 12:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
34%

Volt értelme, hogy ne lett volna.

Gondoskodtak a szórakoztatásunkról.

2019. jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
75%

Októberben az 1,2M választópolgár felé megy el szavazni. Azok felé szavaz kb. az ellenzéki pártokra, az 300ezer. Ezen szavazok kb. negyede jött most el.

Szerintem ez korrekt arány.

2019. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
67%

Mi lett volna jobb módszer a 3 párt jelöltjènek kiválasztására?

Ha az USA elnökválasztása esetèben jó mód az élőválasztás, akkor Bp-n miért ne lenne jó?

2019. jún. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Szerintem most magas részvétel lesz, 900,000-1,000,000 emberre szamítok, de majd meglátjuk.
2019. jún. 26. 13:26
 5/30 anonim ***** válasza:
70%
Nem volt ez mizéria és kifejezetten jó volt arra, hogy megmutassa Tarlósnak is meg a Fidesznek is, hogy nem mindenki osztja az ország elmebeteg miniszterelnökének és a kivénhedt főpolgármesternek az álláspontját.
2019. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

#3.

Hát nekem van egy olyan sejtésem, ami sajnos egyáltalán nem lesz majd leellenőrízhető, hogy ez az előválasztás most a legtöbb szavazóban (aki elment) ibdulatokat ébresztett a másik kettő jelöltel szemben... Szóval például ha Olga nyer, akkor aki itt Gergelyre szavazott, az lehet hogy élesben már el sem megy.

Míg ha csak simán maguk között megegyeztek volna a pártok, s úgy indították volna Olgát (csak példa), akkor lehet hogy még azoknak akik az előválasztáson résztvettek, s nem rá szavaztak, nagyobb része ment volna el élseben Olgára szavazni...


A másik, pedig hogy már most panstkidtak a DK-sok, hogy láttak telefonálgatni MSZP-seket, hogy a DK is a Karácsonyt támogatja... Vagyis meg van rá az esély, hogyha a KG nyer, hogy a DK nem lépteti vissza KO-t.

2019. jún. 26. 13:33
 7/30 anonim ***** válasza:
19%
Igazad van, semmi értelme nem volt! Sőt gyakorlatilag ismét lejáratták saját magukat, de ha jól belegondolsz, azon az oldalon ez már teljesen megszokott.
2019. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

"kifejezetten jó volt arra, hogy megmutassa Tarlósnak is meg a Fidesznek is, hogy nem mindenki osztja az ország elmebeteg miniszterelnökének és a kivénhedt főpolgármesternek az álláspontját."


Szerintem meg pont azt sikerült megmutatni, hogy alig van ilyen... 70,000 emberről beszélünk, ez nagyon nagyon kevés.

2019. jún. 26. 13:34
 9/30 anonim ***** válasza:
39%
Pontosan ugyanaz, mint a Fidesz aláírás gyűjtéseinek, népszavazásainak szokott. A szavazótábor megmozgatása. Aki elmegy egy ilyenre szavazni, az szinte biztosan elmegy majd magára a pm. választásra is. Nem utolsó sorban beszélnek róluk, folyamatosan, el lehet itt vicceskedni mint a fideszesek, hogy a szórakoztatásunkra meg lejáratják magukat, de mégis róluk van szó nem a Fideszről.
2019. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 tgt ***** válasza:
72%
Majd’ 70 ezer budapesti aktivizálta magát, hozott egy döntést, elment és szavazott az előválasztáson. Ez nem kevés ember.
2019. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!