Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek, hogy...

Mi a véleményetek, hogy Karácsony Gergely szerint Wass Albert náci?

Figyelt kérdés
Ezt ellenzékiként mondom, hogy nem értek vele egyet, de kíváncsi lennék mások véleményére is.

2019. okt. 17. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Nekem az a véleményem,hogy hülyeségeket beszél, de egy zöldpárti szociológustól, aki ráadásul teszetosza és alkalmatlan is, ráadásul mások szorításában van, attól jobbat nem is vártam. Csúnya 5 év vár Budapestre!!!
2019. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Önálló gondolata egy sincs ennek az embernek, csak erős megfelelési kényszere azok irányába, akik küldték. Szerintem még nyilvánosan seggbe is kúratja majd magát a Pride-on, hogy megmutassa, hogy mennyire "elfogadó".
2019. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

Ha József Attila egy kommunista költő, ebben az olvasatban Vass Albert egy náci író!

Ady Endréről pedig még egy szót sem ejtettünk!

2019. okt. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Kijött belőle liberális énje (persze ő nem liberális, hanem zöld...). Lehet, hogy "náci" volt, ahogy még nagyon sokan a Nobel-díjas Hamsuntól kezdve Celine-ig. De maga a nép jelentős része is az világszerte, már II. András is hozott antiszemita intézkedéseket. Ugyanakkor Wass hazafi volt, ez tagadhatatlan. Miközben a kommunisták nem azok, emberileg értéktelenek, semmi jó nincs a kommunizmusban. József és Ady nagy költők voltak, a legnagyobbak a XX. században, de ezek vállalhatatlan eszmék (főleg Ady nemzetellenessége).
2019. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Baromira nem érdekel, hogy Karácsony mit gondol Wass Albertről, ahogy az se érdekel mit gondol a melegekről vagy a genderről.

Bölcsész ember, biztos meg van ezekről a véleménye, de engem nem érdekel.


Végezze a dolgát, az a lényeg.

2019. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
5, te komolyan azt gondolod, hogy egy erkölcstelen, mondjuk magyarellenes ember majd korrupciómentesen, a polgárok érdeke szerint végzi a dolgát??? Aki az elmúlt években háromféle választáson indult... A rossz emberekre az a jellemző, hogy a saját érdeküket nézik kevés tekintettel másokra.
2019. okt. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Persze hogy az. Egyébként mit vártatlkok attól, akinek szivárványos zászlócska van az ejus mellett? Épp ideje volt már nácikokozni egyet. És jó fletó tanítványkènt lehetőleg magyar ember mondja magyarra.
2019. okt. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

Wass Albert náci. Emellett szerintem is jó író, de azt, hogy náci, nem szabad elfelejteni neki csak azért, mert jó író. Közterület azért mégse legyen elnevezve egy náciról, már a szobor is határeset.

(Arról nem akarok vitatkozni, hogy jó író-e, mert ez szubjektív, de arról lehet vitatkozni, felülírja-e valakinek a művészi teljesítménye annyira a nézeteit, hogy szobra, közterülete lehessen. Szerintem nem.)

2019. okt. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
8, egy liberális íróról sem legyen elnevezve, aki pl. bevándorláspárti.
2019. okt. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg Karácsony polgármestersége alatt lett utca elnevezve róla, szobor avatva Zuglóban a Jobbik kezdeményezésére. Hát pont ennyire buta Karácsony.
2019. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!