Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az apám a belügyminiszter,...

Ha az apám a belügyminiszter, nekem is mindent lehet?

Figyelt kérdés
Pintér Hajnalka ötmiliárdos üzlete nem szúr szemet a nyomozóhatóságnak.
2010. júl. 16. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Hú, erről még nem hallottam. Vártam már, hogy az új "tisztakezű" hatalom is elveszti a szüzességét. De jó lenne valami link vagy további infó.
2010. júl. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a gond egy üzlettel? Irirgykedsz, hogy Te kimaradtál belőle?
2010. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ó igen ezek fantasztikus üzletek! Ő biztos okos, tehetséges, ezért jogosan megkapta az ötmilliárdos üzletet, én meg kis szerencsétlen tehetségtelenként csak egy 120 ezres üzlethez juthatok, azt is csak havonta. Hiába, ilyen a világ, ő benne van, én kimaradok belőle. Teljes joggal. Sőt, még fel is nézek rá!
2010. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen mindent.
2010. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak nem ez a nyomorék nő az? :D

[link]

2010. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Pontosan, ha az apád belügyminiszter lenne, te is minden megtehetnél. Én már akkor tudtam, hogy a Pintér rossz lesz, mikor Orbán kinevezte. Ilyen, mikor egy volt maffiózó miniszteri széket kap...
2010. júl. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az csak hab a tortán, hogy a nemzeti együttműködés kormányában az ország legbefolyásosabb maffiózója a belügymiszter. Az már finoman szólva is kissé aggályos lehet, hogy egy nemzeti pártnak mondott párt által irányított kormány egy BILDERBERG CSOPORT tagot, egy volt besúgót, Martonyi Jánost tegyen meg külügyminiszternek. Nem baj, kedves honfitársaim, nincs semmi nem baj, jól szavaztatok, most már dőljetek hátra, minden jó úton halad. Így, hogy már a Magyar Atlanti Tanács tag Orsós, őő, izé Orbán Viktor a miniszterelnökünk minden jó lesz. Hamarosan nem leszünk mi magyarok másod- vagy harmadrendű állampolgárok Magyarországon. Tessék megnyugodni, minden tuti jó lesz...
2010. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
-nem (nincs semmi baj)
2010. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!