Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A táncsics radikális balpárt...

A táncsics radikális balpárt vagy a szanyi félé igen mozgalom a reálisabb erő a kormányváltásra?

Figyelt kérdés

A kérdés komoly.


A táncsics felszabadító radikális balpárt kommunista,nyitott,erős szövetségei vannak.


Az igen mozgalom kommunista,zöld környezetvédő,t tapasztalt a vezetője(szanyi).


Link balpárt:

[link]



Link igen mozgalom:

[link]


Balpárt Facebook: [link]



2019. okt. 27. 14:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

#8

Nem tudom ezt a sok hülyeséget honnan veszed. Szanyi továbbra is párttag, ő mondta többször is, hogy nem kíván szakítani az MSZP-vel. A párton belül eddig is több platform működött, Szanyi létrehozott egy újat, aminek inkább kicsit mozgalmi jellege van.

2019. okt. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%
A bal párt az 1500 kedvelőjével egy komolyabb romkocsmát sem tud megtölteni. Annyira komolytalan, hogy az fb-n kívül 0 a média jelenlétük. A saját honlapjuk sem működik! Lúzer hülyegyerekek gyülekezete.
2019. okt. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
34%

Volt kishazánkabn 40+ év tapasztalat a "baloldali" mozgalmak "áldásos" tevékenységéről!

Nem kérünk belőlük még egyszer!

Húzzatok el a pitsába a krumplis tésztátokkal együtt!

2019. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
42%

A Fideszt a Momentum fogja elsöpörni - vagy a belső rohadás!

Ezek a kis fika egyletek viccnek jók, mert hülyébbek még Orbánnál is.

2019. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 30 éve vagyok a felsőoktatásban. Kicsit ráhajtanék, több szavazóm lenne, mint a balpártnak.

És akkor a kocsmai cimborákat még nem is számoltam bele.

2019. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
66%
Én csak azt nem tudom elképzelni, kinek van erre ideje. Igen, vasárnap van, de ennyire unatkozni hogy lehet?
2019. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
29%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2019. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
54%
Az lemaradt, hogy a kétbites agyú egy marha gyenge troll, aki annyira nulla (pont mint pártja támogatottsága), hogy itt reklámozza a viccnek sem minősülő tömörülését.
2019. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
52%
Na ezt kikérem magamnak.nincs 125féle fiókom,látom minden normális kérdés allat trollkodsz mindenkit. kedves70% engem is gyanúsítasz mindenféle zagyvaságodal.téged is lehet ám jelenteni troll,kérj bocsánatot férfi módra vagy vond vissza amit írtál.
2019. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Na ezt kikérem magamnak."

Ne kérd ki! Most se a kérdezői profilodról írtál!

2019. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!