Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy Karácsony...

Lehetséges, hogy Karácsony Gergely megválasztásával elindult a FIDESZ hanyatlása?

Figyelt kérdés

Mindig követtem a politikát. Már bőven abban a korban vagyok, hogy tudnék szavazni, de nem vettem még rá magam. Igazából az én családom és rokonságom mindig is jobboldali volt. Ezek közül a rokonaim közül kb 5-en pestiek, akik a főpolgármester választáson Karácsonyra szavaztak csodával határos módon és a következő választásokon már csak ellenzéki pártra fognak. Nemcsak tőlük hallom ezt, hanem sok ember aki még régen nagy FIDESZ-es volt, most vagy alapból nem megy el szavazni vagy ha elmegy akkor az ellenzéket támogatja. Van ennek oka bőven, sok mindent nem tartott be és nem csinált meg, amit megigért és a mégrosszabb, hogy az adófizetők pénzét és az uniós pénzeket mind lenyúlták

Ez mind igaz, akár tetszik valakinek akár nem. Én csak egyet nem értek. A pesti ember jól él, magasabb bért kap és nem mellesleg a főváros által nyújtott sok ezer féle szolgáltatások hasznát élvezi. Ezért nem értem miért nem volt jó Tarlós, aki szerintem egy igen gerinces ember volt mindig.


2019. okt. 29. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Igen,és elkezdődik a táncsics felszabadító radikális balpárt uralma.
2019. okt. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez azt jelenti, hogy Gyurcsányék jönnek vissza, akkor nagyon remélem, hogy nem.
2019. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
64%
Szerintem 3 év alatt olyan durván össze fog veszni az ellenzék, hogy 4/5-e lesz a fidesznek. 2 hét után már el is kezdődött... A legtöbb ellenzéki tag be fogja bizonyítani a kevés szavazójuknak, hogy teljesen alkalmatlanok bármire is.
2019. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

... követem a politikát. Talán nem ennyire messziről kéne. Nincs csoda. Tények vannak. Azokat utálják. Meg akik létrehozták e tényeket.

Nem érted. Arra esetleg nem gondoltál, hogy az a "jóval magasabb" is nagyon alacsony? Meg hogy a sok szolgáltatás hasznát azután lehet élvezni, ha megfizetted? Abban egyetértünk, Tarlósnak volt gerince. Az ember gerinces faj. Különben csúszómászó volna. Ám az embernél ilyenkor nem azt a hát közepén végigfutó kemény valamit értik, hanem azt, amit annak hiánya okoz a fejekben. Aki nem csúszómászó, annak önálló véleménye és tettei vannak. Hát nem látom ezeket. Hallani hallom, de valahogy láthatatlanok.

Kövesd tovább a politikát. Kicsit közelebbről. Érdekes dolgokat tapasztalhatnál, már ha van hozzá szemed, füled, de főleg szürkeállomány.

2019. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Igen, az egyik hozzászóló rátapintott a lényegre, ezzel tulajdonképpen majd Gyurcsány akar visszajönni a politika élvonalába, mint ellenzéki kihívó 2022- re...Az nagy baj lenne nekünk, ha sikerülne amit akar, meg Karácsonynak is!!
2019. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Karácsony megválasztásával Budapest hanyatlása indult el.
2019. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 mindentudó99 ***** válasza:
51%
Senki se aggódjon mi vidékiek nem hagyjuk hogy ilyen Gyurcsányfélék újra hatalomra jussanak. Majd mi eldöntjük ki kormányoozzon.
2019. okt. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Karácsony főpolgármesterré választásával pont hogy arra nyílt lehetőség, hogy a fidesszel most elégedetlenkedők ismét láthassák milyen az amikor a ballibek kezébe hatalom kerül.A fővárosnak rossz lesz ez az elkövetkezendő pár év, de az országnak talán éppen ez adja meg az esélyt arra, hogy véletlenül se szavazzák vissza a ballibek moslék koalícióját a hatalomba, mint 1994-ben, meg 2002-ben.

Tarlóst nem azért váltották le Karácsonyra, mert ne lett volna jó főpolgármester vagy ne élnének jobban a budapestiek mint előtte. Csupán egy Orbán és fidesz ellenes protest szavazás volt az egész. De nemsokára majd élvezhetik ennek "gyümölcsét". Már el is kezdődött, az egyik ellenzéki testület elsűő ülésén éppen a saját fizetésük 20%-os emelése volt amit megszavaztak. Ahol így állnak hozzá a kerületi munkához, hogy ez a legsürgősebb és legfonotosabb, hogy ők többet keressenek - ott nyilván hazugság volt az, hogy az előző önkormányzat elszedte volna a kerület pénzét, ráadásul megmutatták hogy mi a nekik legfontosabb: ŐK mennyit keresnek vele.

2019. okt. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mindentudó99 ***** válasza:
89%
Hiába no a fontossági sorrendet be kell taratani. Meghozták a legégetőbben sürgős első döntést.
2019. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én azt se értem, hogy ki az aki még megy és Gyurcsányra szavaz. Egyáltalán ezeket után, hogy létezhet a DK meg egyáltalán, hogy lehet, hogy nincs börtönben. A rendszer igy se úgy se lesz jobb. Max rosszabb. Sajnos akárki kerülhez hatalomra a végén úgyis az lesz, hogy kitömik egymás zsebét és utána meg mindent megúsznak.

Budapest hanyatlása.. Lehet, hogy a Budapestiek nagyon jól élnek, de viszont a város maga nem úgy néz ki mint egy gazdag modern főváros. Egy osztrák barátommal bejártuk egész Budapestet és hát az arcmimikáiból ítélve.. Szerinte gyönyörű város csak nagyon lepukkant. És igen. Pest koszos, lepukkant , tele van hajléktalanokkal. Jártam már Bécsben és Svájc fővárosában hát ég és föld különbség amik ott vannak.

Ettől függetlenül senki se mondja, hogy a pestiek nem állnak jól. Nagyon jól állnak. Sokkal több luxusautót látok itt Pesten nap mint nap mint anno Debrecenben. A pesti ember meg mindig is más volt mint a vidéki. Gondolkodásban meg minden szempontból.

2019. okt. 29. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!