Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony szavazók nem érzitek...

Karácsony szavazók nem érzitek átverve magatokat?

Figyelt kérdés

2019. október 9.


Karácsony Gergely:


"Mert a budapestiek minden problémája két lépésben visszavezethető Tarlóshoz és a Fideszhez. Miért szaladgálnak patkányok az utcán? A válasz: mert a Fidesz csalt a közbeszerzésen. Miért nem viszik el időben a szemetet? Gyorsan eljutunk oda: a Fideszhez köthető korrupciógyanús ügylet miatt. Miért nem működnek a kórházak? Mert a Fidesz elvette Budapesttől. Miért vacakok a metrókocsik? Mert fideszes körök az oroszokkal üzletelnek. Mindegyiknél kiderül, hogy a legfőbb probléma, hogy Tarlós nem ura a helyzetnek, és ennek a város az áldozata. Tarlós teljes mértékig kiszolgálta ezt a Fidesz-rendszert, a kormány első számú szószólója a budapestiek érdekeivel szemben. Ez nem kommunikációs panel, hanem minden baj eredője. Szívesen beszéltem volna vele erről"


2019. október 29.


Karácsony javaslatot tesz arra, hogy:


"TARLÓS ISTVÁN KORÁBBI FŐPOLGÁRMESTER RÉSZÉRE A TÖRVÉNY ALAPJÁN JÁRÓ HÁROM HAVI ILLETMÉNYNEK MEGFELELŐ ÖSSZEGŰ VÉGKIELÉGÍTÉSEN FELÜL TOVÁBBI VÉGKIELÉGÍTÉST FIZESSEN KI A FŐVÁROS."



2019. okt. 29. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Nem érzik magukat, mert Orbán Viktor meg a Fidesz és ennyi oszt csőhhhh!
2019. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Legfeljebb a fiatal és tapasztalatlan szavazók érezhetik, akik még nincsenek tisztában azzal a ténnyel, hogy a politikusok beszéde - párttól függetlenül - a választás előtti és utáni napon általában szöges ellentétben áll egymással.
2019. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez nem kor függő. Sok szavazóját évtizedek óta átverik és semmit nem tanulnak belőle.
2019. okt. 29. 21:38
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Annál mint amennyire kedves Viktorunk és bandája vert minket át és teszi ezt mai napig nem hiszem hogy fokozható lenne ez az élmény

Én bizakodó vagyok és úgy gondolom Karácsony mindent meg fog tenni hogy az emberek igényeit megpróbálja kielégíteni egyébként pedig senki se azt várja hogy kolbászból legyen a kerítés

Aki igen az majd csalódni fog

2019. okt. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem érzem elárulva magam, Karácsony és Tarlós mindig is nagyobb szimpátiával voltak egymás iránt mint a legtöbb egymással szemben álló politikusok.


A kérdésre egyébként majd térjünk vissza kb. 1 év múlva, még nagyon nem is volt alkalma csinálnia bármit is Karácsonynak.

2019. okt. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

En eleve nem ertem mi a rakert jar egy polgarmesternek vegkielegites. Kapott egy 5 eves hatarozott ideju megbizatast, ami lejart.

Hatarozott ideje munkaert nem jar vegkielegites a versenyszferaban.


De ez nyilvan nem karacsony meg a fidesz hibaja, hanem az elmult 30eve unblock.

2019. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Karácsony a tutyimutyi külső ellenére ravasz politikus (ravasz nem egyenlő a jellemessel). Az első idézete elég ütős (mindenben igaz, valószínüleg egy PR csapat munkája a szöveg).


Utóbbival meg a Fideszek közé akar verni egy kis éket. Fidesz vezetőknek nehéz azt követelni, hogy Tarlós ne kapjon, ha meg kap, akkor a Fideszes szavazok iskolázatlanabb feléből sokan azt mondják magukban, “na persze, ez mind egy kutya, a színfalak mögött valójában egy követ fújnak, egyikre sem szavazok többet”, ez meg jó a Fidesz ellenzékének (akiknek az iskolázottabb szavazói kevésbé naivak a politikai hatalom jóságát illetően).

2019. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Minden tiszteletem Karácsony úré, hogy kitette a szivárványos zászlót!
2019. okt. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most még nem biztos, majd néhány év múlva, de akkor se fogják bevallani...
2019. okt. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Utóbbival meg a Fideszek közé akar verni egy kis éket. Fidesz vezetőknek nehéz azt követelni, hogy"


Ekkora baromságot is rég hallottam, de látom működik mindkét oldalon a bérkommentelő funkció.

2019. okt. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!