Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliak, számotokra nem...

Baloldaliak, számotokra nem csalódás, hogy a neoliberális Momentum lett az ellenzék legerősebb pártja? Így a baloldali kormámyváltás reménye teljesen szertefoszlott?

Figyelt kérdés

Én abban reménykedtem hogy majd egy szociális,baloldali párt fogja leváltani a Fideszt,mint a Párbeszéd vagy az LMP

De a francokat.Már a Momentum a legerősebb,ami semmivel se lenne jobb a Fidesznél.



2019. okt. 31. 07:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"gazdagokat kidobni a házaikból és beköltöztetni a hajláktalanokat stb stb..."


Még ha Gipsz Jóska gyári munkás szeretne is egy szociálisabb rendszert, még ő is meglepődne, hogy amíg ő panelban lakik, addig egy dolgozni nem akaró csövi meg egy budai villában.

2019. okt. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%

#7 "Pl önkormányzati választás"

Az önkormányzati választáson a momentum - a moslék koalíció egyik tagjaként, tehát megosztva elnyert mandátumainak száma: 554

A DK mandátumainak száma, szintén a moslék koalícióban közösen: 579

Ugyanígy az mszp-é: 581 mandátum,

Még az LMP-nek is van így 417 mandátuma.

legalább nézz már utána a valóságnak mielőtt állítasz valamit. Azért van az internet és nem azért hogy hülyeségeket lehessen benne leírkálni hasraütésre.

2019. okt. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%

[Tisztelt kérdező! Tényként közlöd, hogy a Momentum lett az ellenzék legerősebb pártja. Én nem ismerek ezt bizonyító adatokat. Te, milyen adatokat ismersz erről?] 9:45

[Pl önkormányzati választás] 9:59


Az önkormányzati választáson, mi alapján? Például, az általuk jelölt és megválasztott polgármesterek, önkormányzati képviselők száma alapján; az általuk jelölt és megválasztott megyei közgyűlési tagok száma alapján, esetleg ez utóbbi esetben a megyei listáikra kapott szavazatszámok alapján? Illetve, más alapján; nyilván tudod miről írsz.

Ha bármelyikre is gondolsz külön, kiragadva, azt milyen számszerűsített adatokra alapozod? Pláne, hogyan, milyen módszerrel vonod őket egybe, azzal, hogy „Pl. önkormányzati választás”?

2019. okt. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
60%

Az önkormányzati választás megyei listák számaiból lehet rá következtetni, hogy a Momentum lett a legerősebb ellenzéki párt.

Ott több, mint 10%-ot kaptak. Ezt felhúzza Budapest (30%) és a megyei jogú városok (15-20%), így országos szinten kb 15-17% körül van a jelenleg Momentum.

2019. okt. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nyakig ülünk a szarban
2019. okt. 31. 12:44
 16/24 anonim ***** válasza:

"Államosítani kell mindent,gazdagokat kidobni a házaikból és beköltöztetni a hajláktalanokat stb stb.."


Azért mondhattad volna, hogy kommunista vagy, az még rosszabb, mint a neoliberális.

2019. okt. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

#3, #5-nek (kérdezőnek):


Államosítani mindent?

Gazdagoktól elvenni, szegényeknek adni?


Nem mondta még neked senki, hogy te kommunista vagy?


Akkor én most mondom! (Én is az vagyok)

2019. okt. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Örülök,kedves elvtárs.


Te melyik párttal szimpatizálsz?

2019. okt. 31. 20:19
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

#17 vagyok:


Kőkeményen DK.


Párttag vagyok.

2019. okt. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ismét #17:


Persze ez a DK dolog nálam úgy működik, hogy a cél szentesíti az eszközt.

2019. okt. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!