Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem úgy, hogy már...

Csak én érzem úgy, hogy már arra is alkalmatlan lett Orbán, hogy gyűlöletet keltsen?

Figyelt kérdés

Kivénhedt, ráadásul egyre jobban előjönnek a mentális betegségei. Már arra sem képes mint pár éve, hogy egy karakán gyűlöletbeszédet tartson, amire a magyarok egy jó része vevő volt, de mostmár ez sem megy neki. Kiégett, megvénült, szétcsúszott. A radikális, muszlim gyűlölő szavazótábora is egyre sorvad, mert már nem tudja bennük tartani a tüzet. Ráadásul jön a válság is.

Csak én érzem úgy, hogy 2022-ben bukni fog? Az ellenzéki összefogásnak már népesebb a tábora országszerte. És még van 2,5 év erősödniük.


2019. okt. 31. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, en is ezt latom. valoszinuleg az egesz fidesz strategia valtas elott van, ez a gonosz soros, brusszel, migrans vinal kifujt
2019. okt. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó szerintem, hogy ne lenne képes rá, hanem hogy a végtelenségig nem lehet csinálni, az emberek kiismerik, ez átlagos reakció, ha valakiről kiderül hogy sokat hazudik a végén jelentéktelen lesz nekünk a szava, az elején még talán hiszünk neki de ez kialszik.

Szerintem inkább az idő járt el felette, bár én nem szoktam nézni azt, hogy miket mond, mert más az amit mondunk és más az amit cselekszünk valójában.

2019. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Alex Fly ***** válasza:
Vagy csak egyszerűen rájött, hogy az eddigi rémisztgetés már hiteltelenné vált. Most keresi a következőt de amíg nem dolgozza ki eladhatóra, addig nem jön elő vele. Majd az országgyűlési választásokra készenáll az új gyűlöletkampány -és az a lényeg, hogy az ország vezetése, a törvényhozás a kezében maradjon; a helyi önkormányzatok ilyen szempontból nem annyira lényegesek...
2019. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ALKALMATLAN



de már keresik szijártó-habony félék, hogy milyen gumicsontot dobjanak be

2019. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még megeggyezhet erdogánnal vagy salvinivel hogy 21 vége felé küldjenek 10-20ezer migrit kerítést verni és akkor ugyanúgy be tudja hülyíteni azt a másfél millió szavazóját és fel lehet építeni belőle egy mindent elárasztó migráns kampányt.
2019. okt. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen gyűlöletkeltő rendszerekre mindig is az volt a jellemző, hogy állandóan fokozniuk kell a háborús uszítás szintjét, különben az embereknek unalmassá válik.

Még robbanthatnak is akár Budapesten, hogy belekezdjenek egy igazi uszító hadjáratba.

2019. nov. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2006 után, az öszödi beszéd ürügyén gerjesztett sikertörténet volt az első és egyben a csúcspontja is a Fidesz ilyen jellegű sikereinek. Soha többé nem sikerült ezt megközelítenie sem sőt egyre inkább kontraproduktívvá vált az erőlködés. Soros, a migránsok, a Brüsszel, Vona Gábor vagy Hadházy Ákos, mindegy kiről mit talál ki, csak röhögni fogunk. A hiteseknek meg megint mindegy mit talál ki mert ők egymillióan meg mindig vicsorogni fognak, parancsra, vezényszóra ahogy eddig is.
2019. nov. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elérte azt a pontot amikortól már csak a korábbi h'lyeségeit tudná újrakezdeni, mert képtelen arra hogy újjal előálljon. Ezért próbál nagyobb jelentőséget tulajdonítani a korábbi marhaságoknak, és újra bedobni a köztudatba.

Ezzel viszont azt éri el, hogy már a korábbi hívei is kezdik égőnek találni a dolgot, mivel annyira nyilvánvalóan hülyeség amit beszél.

2019. nov. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

18ban is már felrebben,hogyha elkezdene nagyon sza rul állni a fidesz akkor robbantanának,rákennék az arab veszélyre és újabb győzelem.

18ban nem volt félni valójuk de 21-22ben megléphetik valóban.

2019. nov. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!