Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz fizetős egészségügy,...

Lesz fizetős egészségügy, fizetős felsőoktatás, napi 12 órás munkaidő ha a Momentum jut kormányra?

Figyelt kérdés

Kicsit be vagyok pánikolva,hogy a Momentum így megerősödött.Ezek ugye neoliberálisok,ki akarják árusítani az országot,kijelentették hogy privatizálnák a Mávot,szóval viszlát olcsó vonatjegy.Meg az állam rossz gazda jelszó,kiprivatizálnák az egészségügyet,az egyetemeket.Magukra hagynák a dolgozókat,mondván hogy vívják ki a saját jólétüket,amit persze nem tudnak,szóval alacsony bérek,folyamatos túlórák és kizsakmányolás lenne.Az lesz majd mint Chilében

Lehet csak én látok rémeket de be vagyok ijedve



2019. okt. 31. 22:35
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Végre megértettem a kérdezőt. Elképesztően retteg. Ő mondta. Gondoljatok bele, biztos volt, hogy féltetek erősen. Mire tudtatok gondolni? a rettegésre. Ő elképzelte, hogy rettegése tárgya a Momentum, ettől nem tud szabadulni. Ha a Momentum összes tagja a szele láttára dőlne kardjába, azt se hinné el. A rettegés jó dolog. Nem kell gondolni semmire.
2019. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%
A balosok hisztiznek csak hogy rossz az egészségügy. Egy rakás 70 feletti öreget ismerek akik mèg vígan élnek. Ha rossz lenne, ők már meghaltak volna. Amilyen kevés pénzt befizet egy átlagember egészségügyi hozzájárulás címen, ahhoz képest kifejezetten jó, főleg ha a rengeteg nem fizetőt is hozzávesszük.
2019. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Előző logikája: Ha lennének tolvajok, már ellopták volna mindenem, de amiért még meg van mindenem, nincsenek is tolvajok...
2019. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
#33: Ja, igen, vannak 70 év felettiek, akik vígan elvannak. Sőt, képzeld, ismerek 90 felettit, aki vígan elvan. De ebből még nem következik hogy jó az egészségügy, ugyanis volt olyan rokonom, aki 65 évesen meghalt, mert nem volt orvos, aki a műtétet meg tudta volna csinálni. Ha 10 emberből 8 meghal 70 éves kora előtt, de te pont a maradék kettőt ismered, akkor jó az egészségügy? Közben meg abból a 8 emberből 6-ot megmenthetett volna a megfelelő ellátás... Gondolkodj már ember!
2019. nov. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Vannak rendes szeretnivaló öregemberek is, de olyanok is bőven akadnak, akikkel úgy vagyok, hogy Istenem vedd magadhoz őket vagy èn küldöm hozzád àmen. Mert rámásznak az ember idegeire.
2019. nov. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!