Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is úgy vagytok vele, hogy...

Ti is úgy vagytok vele, hogy eddig a Fideszre szavaztatok, de mivel így felverték az ingatlanárakat a CSOK-kal, ezért soha többet?

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 20:53
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
64%

Ebben semmi családtámogató nincs,ez szimplán szinglibüntető.

Illetve gazdag jutalmazó.

Azokat a szegényeket bünteti,akik nem hajlandóak gyereket vállalni és még szegényebbek lenni,hogy a gazdagok kiadott lakásaiban lakjanak albérlőként.

2019. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
64%

# 11


Sajnos minden szavad igaz.

2019. nov. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
43%

#5 "miután 2010-ben elvették tőlem az ápolási segélyt biztosan nem fogok többet a fideszre szavazni"

Ebben nekem sántít valami. A választás április végén volt, a kormány nyár elejére alakult meg és az évben a devizaválság meg hasonlók vitték a prímet. Abban az évben ha történt is volna bármiféle változtatás a az ápolási segéllyel kapcsolatban, az is csak az őszi ülésszakon történő elfogadás után, januárral lépett volna életbe. 2010-ben ha elvették tőletek, akkor az nem a fidesz miatt volt.

2019. nov. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
79%
2019. nov. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
35%

#10 "Ezek az állami családtámogató intézkedések a számomra kontraproduktívak."

nem is neked szólnak, hanem azoknak akik igénybe akarják és fogják venni.

"Az állítólagos céljának az előremozdítására ALKALMATLAN."

Nem, nem alkalmatlan. Már nagyon sok gyermek megszületett akit csak szerettek volna a szüleik de most lehetőséget is kaptak rá hogy megtegyék. Ahogyan a családtámogatási rendszernek sok más hatása is van, az építőipar felfutásán, új lakások megjelenésén, a használt lakás piac bővülésén túl még a fogyasztás növekedésében is.

"Azóta nem használom az M0 körgyűrűt, hanem Pesten keresztül közlekedek és nem érzem, hogy jobban jártam meg szerintem az ott lakók sem."

Ha neked megéri hogy havi 5000Ft helyett sokkal többet fizess ki amiért a közlekedési dugókban haladsz (ha tudsz) keresztbe a városon, akkor tedd. Negyon sokan meg jól jártak vele és nekik meg kedvezőbb. Az M0 felújítása miatt most sokan kénytelenek elkerülni azt a szakaszt és a városon keresztül közlekedni, pedig szívesebben mennének inkább rajta.

"Ja még a listáról (amikkel megkárosított a fidesz) még kifelejtettem a magánynyugdíjam ellopását."

A magánnyugdíj pénztári befizetésedhez nem nyúlt senki. Ha kevered a kötelező magánnyugdíj pénztári tagságoddal, akkor szólok, hogy azt vonták le tőled utána is mint előtte és ugyanúgy meg fogod érte kapni a nyugdíjadat. Az soha nem volt a "tied", mert soha nem kaptad volna meg. A kérdés csak az volt, hogy egy részéért cserébe a magánpénztár mennyit fog neked majd fizetni nyugdíjként - a nyugdíjad nagyobbik részét mindig is az államnak kellett volna fizetnie. Soha nem kaptad volna meg a kezedbe, mint egy szimpla nyugdíjpénztári befektetést.

Nincs ellopva semmi tőled, most pontosan ott van ahol lennie kell és te meg most biztosan meg fogod kapni a levont járulékaid után járó nyugdíjat. mert a magánpénztár nem vesz le belőle hasznot meg költségeket és nem tud csődbe menni, hogy eltűnjön a pénzed.

2019. nov. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
92%
Nem, én úgy vagyok vele, hogy sosem szavaztam a Fideszre.
2019. nov. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
60%

"Senki ne a kormánynak vállaljon gyereket."


Ezt elmondtad már a Viktor Úrnak is, hogy nem így működik?

2019. nov. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 mindentudó99 ***** válasza:
42%
#17 Mutass valakit akit kén!szerítenek ! Ne fárassz már ilyen hülyeségeket. Aki ilyen marhaságokat képes leírni amúgy se szeretne gyereket. Így van mire fogni. A kutyát nem erdekli milyen kormany van ha valaki gyereket akar.
2019. nov. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
75%

Soha nem szavaztam a Fideszre, de több embert ismerek, aki pl az ltp után járó állami támogatások elvetele óta nem szavazott a Fideszre és teljesen kiábrándult belőlük azóta.

Szerintem pont ebbe fog belebukni a fidesz, hogy előbb-utóbb mindenkit megszivat. Ok, néhány ezer fiatal pár kapott csokot meg babavárót.

De ott van másik száz ezer, aki viszont nem tud saját ingatlanhoz jutni a felvert árak miatt és még albérletet is lassan luxus lesz bérelni. Miközben fizetik a 150 ezret havonta egy putrira és tudják, hogy oda nem vállalhatnak se gyereket, se hàziàllatot, aközben a fideszes urak 40 ezerért bérelnek belvárosi lakást, úgy, hogy van mellette sajátjuk is.

Előbb utóbb magukra haragitjak az embereket.

Ráadásul csak a nyugdíjasokat akarja megvenni a fidesz választások előtt.

A fiatalokat totál elveszítik és folyamatosan termelődik ki az újabb generáció, aki szavazhat.

És nagyjából 0 esély van rá, hogy a 18 éves, nulla jövőképpel és friss történelmi ismeretekkel a Fideszre fogja behuzni..

És később sem valószínű.

A csok és a babavàró tényleg csak egy kis részét érinti a társadalomnak, lakni viszont mindenki szeretne valahol.

Itt hibáztak.

2019. nov. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Az nem zavarna hogy lopnak, ha lenne mellette teljesítmény. De csak áremeléseket produkálnak.
2019. nov. 4. 07:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!