Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavaztatok a DK-ra?

Miért szavaztatok a DK-ra?

Figyelt kérdés

attól a ténytől eltekintve, hogy Gyurcsány ott van

azaz mellőzzük, hogy "mert ő a kisebb rossz, ő is lopott de nem ennyit" stb.


Milyen ész érvek szólnak a DK mellett? Mivel győztek meg titeket? Akár linkelhettek is dolgokat, hogy miket tettek stb



2019. máj. 27. 17:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%

Én azért mert ott van az én Miniszterelnököm.


Mások azért mert tudják hogy ő őszinte igazi hazafi a felesége megint roppant megnyerő az ellenzék körében.

2019. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
na pont az ilyen kommentektől kíméljetek meg, köszi :D
2019. máj. 27. 17:06
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Hajrá Feri!
2019. máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Azért,mert ők fogalmazták meg először,hogy ne lehessen kizsákmányolni a munkavállalókat.
2019. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
Szeretjük Ferit!
2019. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
43%
Kígyók!
2019. máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
10%

""Azért,mert ők fogalmazták meg először,hogy ne lehessen kizsákmányolni a munkavállalókat.""



Az a baj, hogy mindent elhisztek. Volt már hatalmon Gyurcsány egyáltalán semmit nem tett a munkavállalókért.

Nézzétek már meg,a neten hogy miként kormányoztak és tették tönkre az országot. A mostani fiatalok már nem tudják - én akkor voltam huszonéves - soha többet Gyurcsány.

2019. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%

Jó programjuk van, nemakarják kivezetni a magyarságot Európából, támogatják az Európai Egyesült államok tervét, Európai minimál bért és minimál nyugdíjat akarnak, nem hadakoznak az EU ellen inkább baráti viszonyra törekszenek ezzel jót tesznek Magyarországnak. Klára asszony egy komoly megbízható nő, őszinte és céltudatos. szóval jót akarnak Magyarországnak.

Talán az Európai korrupció ellenes ügyészséghez való csatlakozást hiányolom a programjukból, de szerintem ez is bekerül nemsokára a programjukba. Kb ennyi, nagyvonalakban. De elkell olvasni a programjukat.

2019. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%
Még annyit az utolsóhoz hogy Gyurcsány idején tombolt a gazdasági világválság és az is lehet hogy feri követett el hibákat, DE ki nem? ezekből tanúlt és nagy valószinüséggel nem követi el mégegyszer őket.
2019. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
HAJRÁ FERI FOG EZ MENNI!!
2019. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!