Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2018-ban Jobbikra szavazók,...

2018-ban Jobbikra szavazók, ti most kire szavaztatok? (Ha nem Jobbikra, akkor miért? )

Figyelt kérdés
2019. máj. 27. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:

2018-ban a Jobbikra szavaztam. Idén is elakartam menni, de sajnos nem informálódtam eléggé, illetve most annyira nem is volt időm vele foglalkozni, meg nem is érdekelt, ráadásul pont kijelentkeztem a régi lakcímemről, és lejelentettem, hogy tartósan külföldön élek. Az átjelentkezéshez vagy regisztrációhoz nem lett volna időm, mert szombaton néztem, hogy holnap kéne szavazni..

De egyébként ugyanúgy a Jobbikra szavaztam volna. De csakis Jakab Péter miatt.

Már nem vagyok pártfanatikus, 2018 április óta. Sokkal inkább támogatnék egy közös ellenzéki összefogást, de hát nincs. Szóval a legerősebbnek hitt ellenzékre, vagy személyes politikus kedvencre szavaznék mindig. Mondjuk a DK az meglepett. Ezek szerint nekik kedvez a kisebb részvétel, a 18-as választásokhoz viszonyítva. Vagy nekik vannak a leghűebb szavazói, akiknél ez a szavazás is annyit ért elmenni mint 18-ban, és jobban kijött így nekik. Momentumnak szintén örülök hogy feljöttek.

A Jobbik már Vona nélkül nem az igazi, ráadásul a Mi hazánk óta csak sűllyed. Egyedül Jakab Péter meg talán még 1-2 politikus maradt ott, akik miatt érdemes ránézni az oldalukra.

2019. máj. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%

Dk.

Egyszeruen azert mert a vezerunk lelepett, igy a szivemet is elvitte...

Hajra Gyurcsan kormany

2019. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

# 2

Van annak valami diszkrét bája, mikor egy magát jobbikosnak valló a DK-ra szavaz!

2019. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs jelentosege, oket tartottam a jobbik uta a legigeretesebbnek mint ellenzek, meg amugy is csipem a Ferit :D
2019. máj. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mióta van a Jobbik, mindig rájuk szavaztam. Tegnap az MKKP-ra. Ha minden így megy tovább, legközelebb a Momentumra fogok.

Egyébként szerintem a mi hazánk és a dk szívta el a korábbi Jobbik szavazatokat. +a momentumra is sokan szavaztak most.

Fura irány váltás, de ez van, a Jobbiknak vége.

2019. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobbikra szavaztam most is. Nagyon lesújtó ez az eredmény :(
2019. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!