Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az igaz, hogy a mélyszegénység...

Az igaz, hogy a mélyszegénységben élők, a minimálbéresek és a nyugdíjasok a Fidesz fő szavazóbázisa?

Figyelt kérdés
És ha igaz, akkor szerinted mi ennek az oka?
2019. nov. 12. 13:42
1 2 3
 11/23 mindentudó99 ***** válasza:
77%
Vígasztald ezzel magad. Talán jobbat alszol. A mi családunkban mindenki a fideszre szavazott. Szakmunkástól a diplomásig. Más csaladban meg az Mszpre szakmunkástól diplomásig. A mélyszegények szavazni se mennek szerintwm
2019. nov. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
4%

Nem ez nem igaz.

Elsősorban a vidéken élők a fő szavazóbázisa. A falvak,kisebb városokban élők a fő támogatók.

Ezeket tudják leginkább manipulálni: a baloldallal,és a migránsokkal való riogatással.

Valljuk meg azért " Piripócson" Pista bácsinak a kis ÁBC-be vásárló négerek esetleges látványa azért kiveri a biztosítékot.Ott nagy a tolerancia,a magyar parasztnak különösen.

2019. nov. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én is Fidesz szavazó voltam régebben.

Az első Orbán kormány nagyon jó,és hiteles volt szerintem.

Ott nagyon széles réteget le tudtak fedni.Mostanra ez teljesen megváltozott bennem is, de a teljes környezetemben is. Rengeteg csalódást,és hibát vétettek, gyakorlatilag 2010-től ez már nem ugyanaz a lelkületű kormány volt,mint a korábbi.Egyre inkább eltávolodtak a választási igéreteiktől,és a köznéptől egyre eltávolodó kormánnyá váltak.Mára már a fellegekben is vannak rendesen.

Kérdés le tudnak e onnan jönni,mert ha nem,úgy a teljes lecsúszás fog bekövetkezni.A minapi választási pofon az nagyon kellett,most lehet figyelni,hogy Orbán tud -e ezen tanulni,vagy ostoba marad,és továbbra is hülyének nézi az embereket?

2019. nov. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Az kimaradt a 10. válaszomból, hogy én soha nem vártam semmilyen jót semmilyen kormánytól, csak rosszat és nekem soha nem is segített semmiben egyik politikai erő sem, így természetes ellenzéki lennék minden kormánnyal szemben, egyedül a Fidesz ad most valamit a migrációellenességével, a kerítéssel és csupán ezért támogatom, mindaddig, amíg... - de ezt már írtam.
2019. nov. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nyilván így van ezzel a sok szegény ember is (magam sem vagyok milliomos), ők sem várnak semmi jót semmilyen kormánytól.
2019. nov. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, elég ha végignézed a válaszokat és egyértelmű lesz belőle, hogy nem, nem igaz amit kérdezel!

A válaszolók közül a legtöbb ellenzéki szépen megmutatta mennyire ostoba, elfogult buta és milyen nagyon lenézi a többi embert aki csak nem ért vele egyet.

2019. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
71%

Nem, az ellenzék szokta ezzel nyalogatni a sebeit, hogy "aki nem ránk szavaz, az biztos műveletlen meg ostoba falusi, pedig még a 444 stábja is lement vidékre kiröhögni őket, hogy mekkora parasztok, de ebből se világosodnak meg".

Soha nem szavaznék a fideszre, de százezerrel kevesebb lett az adóm, amióta ők vannak hatalmon. Nem sajnálnám a százezret, ha értelmes célra menne, de a fidesz előtti kormányok is csak odaadták a mélyszegényeknek azzal, hogy "szegénykéknek nincs", közben az oktatás, az egészségügy ugyanígy rohadt szét. Fel kellene fogni, hogy csak olyan párt lehet nyerő, ami nem akarja kifosztani a középosztályt, hogy abból finanszírozza a mélyszegények szaporítását.

2019. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
70%
Igaz. Hiszen akik jól keresnek, jól élnek, azok azt az ellenzéknek köszönhetik. Ja, nem.
2019. nov. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#17, a középréteg ledarálása az nem magyar sajátosság. Ugyanez folyik az USA-ban, Németországban, mindenhol.

Erre találták ki az "egészséges" költségvetési hiányt (3%), amit meghitelez a pénzvilág, az államok meg beszédeik attól, akin tudják.


Az, hogy a világvagyon fele az emberiség 1%-ának a kezében van, nem elég, nekik a 80, vagy 100% kell

2019. nov. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

18:

Ez nettó hülyeség. Én pályakezdőként is vastagon átlag felett keresek, és ezt nem Fidesznek köszönhetem, csak és kizárólag saját magamnak, hogy piacképes szakmát tanultam.

2019. nov. 12. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!