Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Adócsaló magyar x5-ös vállalko...

Adócsaló magyar x5-ös vállalkozó vs éhbérért dolgoztató rabszolgatartó multi. Melyik a károsabb az országnak? Melyiket ebrudalnátok ki örökre (egyiket lehet csak, de azt örökre)?

Figyelt kérdés
2019. nov. 13. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Én az agyhalottakat.
2019. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő káros. Kérdés melyikből van több.
2019. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Természetesen a magyar vállalkozót.
2019. nov. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Én 20 éve rabszolgatartó multinál dolgozom. Most a magyar átlagbér kétszeresét keresem, nem szakadok meg a munkában mindent korrekten fizetnek átutalással.

A környéken az összes nagy cég ilyen, mert amelyik kiáll a sorból az máris bezárhat.

Akik magyar vállalkozónak dolgoznak éhbérért minimálra bejelentve azok meg is érdemlik a sorsukat.

2019. nov. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A legjobb,ha magadnak dolgozol,vagy magadnak termeled meg,a betevődet.

Az alkalmazotti lét rossz,minden verzióban.

2019. nov. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Legyél vàllakozó, fizes rendesen adót. Hamar rá fogsz döbbeni.
2019. nov. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

"Én 20 éve rabszolgatartó multinál dolgozom. Most a magyar átlagbér kétszeresét keresem, nem szakadok meg a munkában mindent korrekten fizetnek átutalással.


A környéken az összes nagy cég ilyen, mert amelyik kiáll a sorból az máris bezárhat."


Hol is van ez a környék, ahol a nagy cégek a magyar átlagbér dupláját fizetik?

2019. nov. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Molyember ***** válasza:
100%
Én is multinál dolgozom, és bár sokat vár, sokat is fizet. Magyar vállalkozónak legutóbb két napot dolgoztam. Ugyanúgy sokat vár, cserébe nem fizet. Engem nem érdekel, ha adót csal,nem érdekel, milyen autóval jár, csak az a fontos, hogy mennyit fizet a munkámért, és ha széttárja a karját, hogy neki is nehéz, meg most szarban van a cég, most nincs pénz, akkor én is széttárom a karom, hogy most fáradt vagyok, nem tudok dolgozni, a túlórát meg ki se ejtse a száján, mert kiverem a fogait. Szép dolog a nemzeti érzelem, a magyar gazdaság erősítése, csak amíg a magyar vállalkozónál sokan már fizetésnapon számolgatnak a boltban, nekem a multinál a hó végén se kell. Aki viszont multinál is éhbérért dolgozik, az a magyar vállalkozónál is annyiért fog, számukra nincs igazán kiút.
2019. nov. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kelten a multi se sokat fizet max 150 nettót, éhezés van.
2019. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De legalább az biztosan fizet.

Ráadásul a multiknál sok az ember,így többfelé oszlik a teher.


Magyar vállalkozók többnyire kis-vagy középvállalkozók,akik elvárnák,hogy az év 365 napján dolgozz.Szabadságoddal nem te rendelkezel.


Az a baj,hogy a legkisebb porbafingó vállalkozó is kiskirályként akar élni,úgy,mint egy középvállalkozó vagy multi cég tulajdonosa.

Irreálisak a vágyak,nem tudják hol a helyük a piacon.

2019. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!