Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért diszkrimin...

A liberálisok miért diszkriminálnak mindenkit aki nem ért egyet a véleményükkel?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy valaki kiír egy kérdést amiben kritizálja a Momentumot,azt egyből trollnak minősítik meg lehülyézik,agyatlannak nevezik stb..Elég csúnya jelzőket aggatnak és ez màr nagyon idegesítő.


Amikor pl a Felvidéki magyaroknak nem tetszett Donáth Anna beszéde,a Momentum fanok őket is rendesen letámadták verbálisan


Na hát ez lenne a liberalizmus?Hol van ebbe a szabadelvűség?Aki nem ért egyet velünk az egy troll?Aki nem ért egyet velünk az egy idióta?

Ennél a fideszesek is kultúráltabbak



2019. nov. 14. 22:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Az ilyenek nem liberálisok csak annak nevezik magukat. A valódi liberális az nem diszkriminál hanem elfogad mindent.(hülyéknek lefordítva: leszar mindent és mindenkit)


Az aki valóban liberális annak nincs pártja

2019. nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Felteszek én is egy-két kérdést:

A fideszesek miért hazaárulóznak, sorosbérenceznek mindenkit, aki ellenzi az ő álláspontjukat?!


A "keresztény" politikusok miért lopnak, csalnak, hazudnak?!


Ez lenne a kereszténység, a krisztusi szeretet felebarátok iránt, ez lenne az alázat?!


Nem tudom, hogy mit kérdeztél, és nem is vagyok momentumos, de sokan álcázzák a véleményüket kérésnek, és lehet, hogy te is ezt tetted. Ez provokatív dolog, és aki nem ért aki nem ért vele egyet, az nyilván kifejezi a véleményét.

2019. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%

...de az, hogy elmondja a véleményét, hogy nem ért vele egyet, netán még hülyeségnek is tartja, az nem diszkrimináció, az valami más.

Szerintem nézz utána a szó jelentésének!

A liberális szó sem azt jelenti, hogy mindenkivel egyetértenek. Ennyi erővel Jézus liberálisnak nevezhető, és akkor a magukat keresztényeknek valókon kéne a liberalizmust számonkérni. Hogy is van ez?! :)

2019. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom,én nem vagyok Fideszes
2019. nov. 14. 22:34
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Diszkrimináció az, amikor pl. nem vesznek fel egy nőt egy állásra, mert biztos szülni fog, vagy nem fogadják a kórházban a sérültet, mert cigány.

Elképzelni sem tudom, mit keres ez a szó ebben a kérdésben.

2019. nov. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Azért mert azok, akik nem értenek egyet velük, azok nácicák! És velük szemben minden megengedett!
2019. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Ezek a momentumos kérdéseid esetleg törlésre kerülnek? Mert ha nem, akkor nincs diszkrimináció az oldalon. Ha ezek a liberális (mondjuk nem tudom honnan tudod) hozzászólnak, akkor ők sem diszkriminálnak. Akkor vádolhatnád őket ezzel, ha nem szólának hozzá kérdéseidhez. Így mondhatnád, hogy ők diszkriminálnak téged. Pedig nem, mert ezek szerint hozzászólnak, legyen bármennyire is ütődött a kérdésed, mint például ez is.


Egyébként nem vagyok liberális, mielőtt ezzel vádolnál engem is.

2019. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
A ballibáknál logikát ne keress.
2019. nov. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%
Az emeszpés Donáth lánya, meg a liberális? Vicces.
2019. nov. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%

"Gondolok itt arra hogy valaki kiír egy kérdést amiben kritizálja a Momentumot,azt egyből trollnak minősítik meg lehülyézik,agyatlannak nevezik stb..Elég csúnya jelzőket aggatnak és ez màr nagyon idegesítő."


Van erre bármilyen példa a hetente érkező Momentum neoliberális témájú kérdéseken kívül?

2019. nov. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!