Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért diszkrimin...

A liberálisok miért diszkriminálnak mindenkit aki nem ért egyet a véleményükkel?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy valaki kiír egy kérdést amiben kritizálja a Momentumot,azt egyből trollnak minősítik meg lehülyézik,agyatlannak nevezik stb..Elég csúnya jelzőket aggatnak és ez màr nagyon idegesítő.


Amikor pl a Felvidéki magyaroknak nem tetszett Donáth Anna beszéde,a Momentum fanok őket is rendesen letámadták verbálisan


Na hát ez lenne a liberalizmus?Hol van ebbe a szabadelvűség?Aki nem ért egyet velünk az egy troll?Aki nem ért egyet velünk az egy idióta?

Ennél a fideszesek is kultúráltabbak



2019. nov. 14. 22:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%

Diszkrimináció az, amikor elnyomnak hogy ne is mondhass semmit.


Ami téged zavar azt ellenvéleménynek, vitának hívják csak zavarja az érzékeny lelkivilágodat, hogy a véleményedet meg is kéne tudni védeni és nem csak neked lehet..


Viccesek a mostani jobberek, szidjátok a fiatalságot hogy elpuhultak es nem tudnanak megvivni a haborut, közben

ti meg safee space-ert sirtok ha kaptok egy ellenvelemenyt :D

2019. nov. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem.Engem az idegesít hogy trollnak minősítenek.


Mellesleg nem vagyok jobber,kommunista vagyok.Épp ezért utálom a Momentumot,mert szabadpiac pártiak.

2019. nov. 15. 00:21
 13/17 anonim ***** válasza:
54%

Nehezen tudom azt elképzelni, hogy ha a Momentumról azt mondod, hogy szabadpiacpártiak, és ÉRVEKKEL, TÉNYEKKEL jössz, hogy miért hátrányos a szabadpiac, akkor trollnak minősítene bárki.


Én újbaloldali vagyok (nem kommunista, tehát kapitalizmusban látom a megoldást, abból is az északi modellben, bár a legtöbb ember nincs is tisztában azzal, hogy többféle kapitalizmus létezik) és szintén szabadpiac ellenes.

Szóval ha azzal jössz, hogy a Momentumnak ezzel és ezzel az értékrendjével, intézkedésével, állásfoglalásával stb. nem értesz egyet ezért és ezért, netán azt is megírnád, hogy miért, és hogy helyette konkrétan mit tartanál helyesnek, akkor kétlem, hogy ezért letrolloznának.


De ha elkezded csak úgy mocskolni a momentumosokat, meg a szavazóikat érvek nélkül, és nem tartod be a netikett szabályait, akkor bizony joggal tarthatnak trollnak, nem azért, mert eltér a véleményed valamiről, hanem azért, mert trollként viselkedsz.


Ha valaki bemegy a templomba, sáros bakanccsal és rúdtáncol a kereszten, azt is minősíteni lehet valahogy, függetlenül attól, hogy közben lehet, hogy hívő a maga módján: így nem illik viselkedni és kész. Az az ember a krisztusi elfogadás meg a vallásszabadság véleménynyilvánítási jog számonkérésével szintén trollkodik, amikor megpróbálják kizavarni onnan.

2019. nov. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
42%

Én soha nem láttam liberálistól, momentumostól olyan ócska, proli megnyilvánulást, mint amit az átlag Fideszestől és szocitól látok.

Liberálisként azt gondolom, hogy azt mondasz és azt gondolsz amit akarsz, nem akarlak érte lefejeztetni, meg börtönbe záratni, DE ha nem értek vele egyet akkor elfogom mondani, hogy miért nem értek vele egyet. Azzal, hogy más véleményem van én még a te szabadságodat nem korlátoztam.

2019. nov. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
34%
A liberálisoknak van egy céljuk (a többség támadása, elnyomása a kisebbségek által), az eszközök nem fontosak. Pl. nagy részük korábban marxista, kommunista volt... De most csak ott érvényesithetik bizarr eszméiket, hogy kisgyerekeket bátoritanak nemváltásra. Most nincs ÁVH, háború. A liberalizmusnál kevés aljasabb eszme van.
2019. nov. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40%

Szabadelvűség?

Nem, szabadkőművesség.

2019. nov. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Alaptalanul nem szoktunk lehülyézni senkit. Akkor szoktunk hülyézni, amikor az illető hülyeségeket beszél :)

A hozzád hasonlóak általában azt csinálják, hogy nekiállnak habzó szájjal eszet osztani a neten, sokszor bődületes baromságokat, vagy épp végtelenül szélsőséges ideológiákat kántálnak oldalakon keresztül. És utána csodálkoznak, ha le vannak hülyézve meg trollozva.

A liberalizmus nem arról szól, hogy te elmondhatod a véleményed, és mi meg majd megsimizzük a fejed, hogy jajj de ügye fiú vagy!

2019. nov. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!