Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most aki nem ismeri ezt a...

Most aki nem ismeri ezt a számot az nem normális? Erre a zenére miért kell felállni?

Figyelt kérdés

[link]


Én megmondom őszintén, sose hallottam ezt a zenét, és furcsállottam volna, ha ott vagyok, hogy mindenki feláll. Miért kell felállni erre a zenére? Nem kötekedésből kérdezem, tényleg nem értem.


2019. nov. 19. 10:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sok nemmagyer sz@rláda. Remélem majd valami migráncs jól megerőszakol titeket
2019. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Magyargyűlő SENKIK vagytok
2019. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kell egymás torkának esni egy ilyen ügy miatt. Aki nem akar felállni, az ne álljon fel! Aki meg fel áll az ne azt lesse, hogy ki nem áll fel!

Viszont van itt még szánalmasabb dolog is: Az aranytalpú gyerekeinkre rendszeresen (amikor beleszaladnak egy egy kiadós zakóba), a meccs utáni percekben rájön a Himnusz-éneklési kényszer.

Két oka lehet ennek. Vagy ezzel akarják a közönségüket kiengesztelni, a sz@r játékuk miatt, vagy szándékosan akarják lejáratni a Nemzeti Imádságunkat.

Szólhatna már valaki nekik, hogy menjenek a .......!

2019. nov. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13


És ha valaki nem áll fel az miért vállalja BÜSZKÉN, h ő nem állt fel?

2019. nov. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Életemben nem hallottam ezt a számot, fogalmam sem volt, hogy a felvidéki magyarokhoz bármilyen módon kötődik, arról sem tudtam, hogy föl kéne állnom, ha éneklik.

Ezzel együtt, ha ott lettem volna és körülöttem mindenki feláll, én is azt tettem volna. Valahogy úgy, mint templomban, ha nem ismerem a szertartást. ;-)


Az persze, hogy azon lovagolnak a lakájmédiában, hogy Gipsz Jakab nem állt fel, ez mutatja, hol tartanak a s..nyalásban.

2019. nov. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!