Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elso terhessegem: faj a mehem...

Elso terhessegem: faj a mehem ami kiterjedt a szemerem csontom korul is, birok menni, ulni, felallni fekvesbol. Ez normalis?

Figyelt kérdés
nagyon megvagyok ijedve... mitol lehet?
2013. aug. 20. 08:19
 1/7 A kérdező kommentje:
alig birok *
2013. aug. 20. 08:19
 2/7 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy?
2013. aug. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
24
2013. aug. 20. 08:34
 4/7 anonim ***** válasza:
valószinüleg normális, de ha ennyire fáj hogy alig birsz ülni állni akkor nem ártana felhivni a védőnőt avgy az orvoosod, ha nincs akkor az ügyeletre bemenni. Jobb az óvatosság, inkább legyen egy felesleges vizsgálat....
2013. aug. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak olyan időszakaim,amikor annyira fájt mindenem,hogy állva nem tudtam öltözni,mert annyira fájt a szeméremcsontom,hogy a lábamat nem tudtam emelni.Semmi baj nem volt,most vagyok 32 hetes,teljesen zárt,a gyerkőcöm szépen növekszik.Vegyél be magnéziumot,attól jobb lesz
2013. aug. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia, nekem is kb ebben az időben kezdődött, és sajnos kisebb-nagyobb szünetekkel kitartott végig...

Sokszor néztek uh-on a babával nem volt semmi probléma, makk egészségesen született, de sajnos a dokim se tudta megmondani, hogy mitől voltak ezek a fájdalmaim.

Ami pozitív: szülés után mintha elvágták volna rögtön elmúltak!


Kitartás!

2013. aug. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!:) megnyugtato volt :)
2013. aug. 20. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!