Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ütnél meg más embert eltérő...

Ütnél meg más embert eltérő politikai vélemény miatt?

Figyelt kérdés

Mint azok a legfőképp idősebb honfitársaink, akik a Youtube-on fellelhető felvételek többségén lökdösik vagy köpködik egymást. De azok is, akik itt a neten szájkaratéznak, valójában olyan bátrak élőben is?

Én mindenesetre szánalmasnak tartom az ilyet, függetlenül attól, melyik párt mellett kardoskodik valaki.


2019. nov. 24. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Primitív fajankók
2019. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sulek Péter ***** válasza:
Nem,soha nem bántanék senkit,max megpróbálnám meggyőzni az én igazamról :)
2019. nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem ütnèk meg, nem is próbálnám meggyőzni, max. Elmondanàm a vélemènyemet normális stílusban, viszont ha megütne visszaadnám, főleg ha ő is férfi. Az hogy hány éves nem érdekelne.
2019. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért nem, mert más a nézete.

Az már más kérdés, hogy milyen stílust enged meg magának. Ha ellenségesen/provokatívan lép fel ellenem, és a sokadik kérésre sem állít magán, akkor esélyes egy nyugtató jellegű saller.


Olyanra gondolok, hogy elkezd személyeskedni, lökkődni, 2 méterről üvölteni, a ruhámat ráncigálni, és nem ért a szép szóból.

2019. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tuti nem.
2019. nov. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Átfutott már az agyamon. Nem az eltérő vélemény miatt önmagában, hanem mikor valaki nekiáll mondani a magáét, fikázni a másik oldalt, és mikor én elmondom, hogy márpedig én a másik oldal mellett állok, akkor sértegetni kezd, személyeskedni.
2019. nov. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!