Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha teljesen...

Titeket zavarna ha teljesen eltérő a politikai nézetetek a párotoktòl?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve vagyunk együtt, de a politika teljesen vàlasztò víz köztünk..

Szerintetek ebből lehet probléma?

Hogyan kerekedjek felül ezen, hogy ne zavarjon ennyire engem ez a nagy nézőpontbeli különbség?


2017. ápr. 5. 23:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%

Ha politikailag teljesen különböztök, akkor az alapszemélyiségetek és mentalitásotok is teljesen más kell, hogy legyen.

De akkor hogyan bírjátok elviselni egymást?

2017. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretjük egymàst. És ebben az egy dologban térünk el egymàstól.
2017. ápr. 5. 23:18
 3/17 anonim ***** válasza:
De éppen azt kérdezem, hogy pontosan mi az, amiben eltértek?
2017. ápr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű lenne azt mondani, hogy nem, de igazából úgy gondolom, hogy igen, zavarna. Sőt, azt hiszem hosszú távon, lehetnek ebből problémák.
2017. ápr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ő erőteljesen kitart az ő nézőpontja mellett. Amit én nem tudok elfogadni.

Tudom, hogy ràlehetne hagyni hisz ez az ő vélemènye de nem megy nekem.ez egyenlőre ..

2017. ápr. 5. 23:26
 6/17 anonim ***** válasza:
Hogy jöttetek össze? Két ellentètes vilàgnèzetű ember hol talàlkozik. Pl. romkocsmàzó momentumos meg dk-s, nem jön össze egy jobbikossal.
2017. ápr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az lenne gázos, ha nem tartana ki a saját nézete mellett. Gondolj bele milyen puha személyisége van annak, aki a világnézetét csakúgy hagyja változtatni..


De miben különböznek a nézeteitek? mármint főbb pontokban


Egyébként igen, szerintem zavarna... azaz biztos vagyok benne, hogy zavarna.

2017. ápr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
2 baràti tàrsasàg talàlkozàsàval ismerkedtünk meg és jöttünk össze.
2017. ápr. 6. 00:03
 9/17 A kérdező kommentje:

Konkrétan ő Fideszpàrti en nem.

És innentől fogva ő mindent pozitívnak làt én sok mindent negatívnak a kormànnyal kapcsolatban.

Nem tudom mi lenne a célravezetø megoldàs köztünk. ?!

2017. ápr. 6. 00:05
 10/17 anonim ***** válasza:

Igen,de én már eleve össze se jönnék más politikai nézeteket vallóval,és nem azért,mert finnyás libsi/megrögzött náci vagyok,hanem azért,mert ez azt jelenti,hogy teljesen más a világnézetünk,az értékrendünk és a gondolkodásmódunk,pont azok a dolgok,amik egy működő hosszútávú kapcsolat alapjai.


Az,hogy nálatok ez mennyire gond az tőled függ.

A legtöbb nő(elnézést a sok kivételtől)megalázkodó,alkalmazkodó típus.Annyira ragaszkodik a párjához és szeretne megfelelni a nők elé állított társadalmi elvárásoknak,hogy ilyen apróságokról,mint a politikai vélemény lemond,ha egyébként minden más működik,és leél egy olyan életet,ami nem volt ön azonos,de legalább volt férje,meg gyereke,akit felneveltek apuka értékrendje szerint,úgy,hogy anyuka közben elhiteti magával,hogy az az ő értékrendje is és így boldogan halhat meg..

2017. ápr. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!