Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudom nem rég óta van Karácson...

Tudom nem rég óta van Karácsony, de javult bármi is?

Figyelt kérdés
Úgy látom Karácsony gyáva és erőtlen hogy szembeszálljon a Fidesszel, persze erre számítani is lehetett. Lehet a Fidesz választása volt hogy ő legyen a jelölt?
2019. nov. 27. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Ha az oroszlánnal állsz szemben és nem rontasz rá, azt gyávaságnak lehet nevezni, vagy valami másnak?

Konkrét, mindenki által érzékelhető változásról beszélni jó egy hónap után - hát mit ne mondjak, rendkívüli, elhatalmasodott vágyat mutat.

Vegyük figyelembe, hogy 2010-ben egy párt kétharmados hatalmat szerzett, elképesztő igénye volt az egyeduralomra, és most, 9 és fél év után hatalmas tömegek hiszik az ellenkezőjét. Szóval mit is kéne észrevenni és kiknek?

2019. nov. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Számomra már ez is az elmúlt idők egyik legpozitivabb híre.

Bízok benne, hogy több ilyen lesz, szerintem adjunk még időt nekik.

Mivel az ország szeme Karácsonyon van most, muszáj lesz tenni valamit és betartani az ígéreteit. Különben semmi esélye az ellenzéknek 22ben.

2019. nov. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mindentudó99 ***** válasza:
15%
Rögtön egy soha meg nem térülő presztizsberuházással kezd. Stadionépítés. Ki tudja mennyi fát ki fognak vágni. Mindezt az adófizetők pénzéből. Nem ezt igérte. Stadion stop mi? Egész Budapestet átverte. Az csak mellékes de én mekkorát csalódtam benne.
2019. nov. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Igen, a bal és neoliberális sleppjének már bizonyosan javult valami, Sőt Horváth Csaba zuglói polgármester lett, biztos neki is már javult valami, és Karácsonynak is, mert nem kellett visszamennie Zuglóba, különben élve elásták volna a szocik...!
2019. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Csak romlani fog.
2019. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretem KG-t de par honap alatt SEMMIT nem lehet valtoztatni, foleg ugy hogy ott gancsoljak ahogy tudják.
2019. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó, hogy nem másnap kérdezted meg tőle!

Egyébként, Karácsonyt is ugyanazok találtak ki, akik a fideszt és Gyurcsit.

2019. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem tud felmutatni. Ideje lenne lemondania...
2019. nov. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!