Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony miért szab feltétele...

Karácsony miért szab feltételeket a kormánynak, miért ellenségeskedik?

Figyelt kérdés
Eddig is csak negatív megnyilvánulásai voltak, nem építőek, értelmesek. Miért szól be, zsarol, kötekszik a kormánnyal, amely pénzt ad neki? Miért zsarolgat ő és több baloldali polgármester? Ha teljesítik, és pénzt adnak "egészségügyre", akkor már rendben van az új stadion? Mi ennek az értelme? Mi köze van egy másik, felettes szerv átláthatóságához? Miért ilyen arrogáns?

2019. nov. 27. 14:02
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Nagyon primitív a másokat leostobázó, személyeskedő, sértegető stílusod, egyáltalán nem toleráns, igazi liberálishoz vagy egyáltalán emberhez méltó.

Megkeseredett ember lehetsz, akinek csak mások sértegetése, bántása okoz örömet. Ráadásul liberális, akikben nem sok önkritika, önálló gondolkodás, szerénység szorult általában.

Tudom, hogy a Fidesz köpönyegforgató, sőt a Jobbik is és sok párt, de ennek semmi köze ahhoz, hogy Karácsony köpönyegforgató vagy más-e. Ostobázol, de aki nem kedveli Karácsonyt, az nem feltétlenül imádja Orbánt, ennél némileg összetettebb a politikai paletta.

Karácsonyt lehet szeretni, megmagyarázni hibáit, bűneit. De akinek Horthytól fordul fel a gyomra, nem attól, hogy Biszku Bélát és másokat el sem ítéltek, vagy máig a nevüket viseli valamilyen intézmény (a Wass Albert tértől rettegne, pedig ő nem követett el bűncselekményt), az nemzetellenes. A bevándorlók jelentős része szélsőséges, rasszista, 90%-a integrálódni, normálisan viselkedni sem képes, a Karácsony-féle liberálisok ezt támogatják. Bűncselekményeket, fehérekkel szembeni rasszizmust. A bevándorlók nagy része nagyon is rasszista, alsóbbrendűként bánik az európaiakkal, akik befogadták. A vallásuk szerint azok hitetlenek, alsóbbrendűek. A liberálisok sok ilyen réteget támogatnak. Pl. Dél-Afrikában nyílt fehérellenesség van, sőt már a mulattokat is alsóbbrendűnek tartják, de a liberálisok csak az egykori apartheid miatt tiltakoztak. De így állnak a no go zonákkal, a muszlimokkal, más kirekesztő népcsoportokkal is.

Mindegy, hányan váltak ki az LMP-ből, a lényeg az, hogy egy részük csak azért vált ki, mert Schifferék senkivel sem akartak együttműködni, ők pedig kiváltak, hogy együttműködjenek a magyarellenes Gyurcsánnyal, aki biztosan rosszabb Orbánnál is. Továbbá a több százezer magyar meggyilkolásáért felelős MSZMP utódpártjával, egy nyíltan kommunista párttal és a köpönyegforgató Jobbikkal is.

2019. dec. 6. 13:24
 32/39 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss a retorikád miatt alakult ki rólad ez a véleményem, nem a politikai nézeted miatt. ;) Ha intelligens módon tudnál érvelni, tényekkel alátámasztani, cáfolatokra reagálni, arra ellencáfolattal élni... más lenne a helyzet, akkor komolyan tudnálak venni, de fel teszel egy kérdést, hogy Karácsony szerint A miért A, és amikor megmagyarázom, akkor nem az van, hogy akkor rendben, van, hogy A az A, hanem jössz itt z-vel, y-nal meg akármivel, de azok az érveid is sántítanak, de erről nem veszel tudomást, inkább levonod a következtetést, hogy A sem lehet A, és Karácsony maga a Sátán. Igazad van, ez nem nevetséges, hanem szánalmas. Ettől azonban mint ember lehet jó szíved, és nem vitatom, hogy TE is szereted Magyarországot, a családodat, stb. ellentétben veled, aki már rögtön mondja, hogy na Karácsony nemzetellenes, nem szereti a hazáját, stb. csak mert bizonyos dolgokkal kapcsolatosan más a meggyőződése. (Szemedben nyilván én is nemzetellenes és hazaáruló vagyok)


Képzeld, nem. Szeretem a hazámat, és éppen ezért cselekszem is meggyőződésem és lelkiismeretem szerint a hazám érdekében.


A Biszkuval kapcsolatos párhuzamod akkor állná meg a helyét, ha valaki fővárosi köztéren szobrot akarna állítani neki, közterületet vagy közintézményt elnevezni róla, Biszku kultuszt szeretne létrehozni. Szerintem ez ellen kapcsolatosan Karácsony éppúgy tiltakozna, és én is tiltakoznék, és ebben nincs ellentmondás: az erőszak és az elnyomás stb. az, ami nem okés, akármilyen oldalról legyen is szó. Itt a következetesség, nem ott, hogy jobb vagy bal, liberális vagy konzervatív, zöld vagy narancs. Ha a fidesz nem venné fel egyre inkább a szocializmus nemkívánatos vonásait, hogy ráerőszakolják a nézeteiket mindenkire stb. akkor máris egészen más lenne a hozzáállásom. Lehet, hogy akkor sem értenék egyet a gazdaságpolitikájukkal, és még néhány dologgal, de az szakpolitikai kérdés (jó esetben, bár a Fidesznél pártpolitikai az is).

2019. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
De hogy azt a nagy érvedet tovább boncolgassam, hogy azért hazudik Karácsony, mert több párt tagja is volt, "nanáhogyérdekből", aztán kiderült, hogy csak az LMP-ben, ami a Párbeszédnek az elődpártja, éppolyan, mintha az alapján kérdőjelezném meg Dúró Dóra szavahihetőségét, hogy ő több pártnak is a tagja volt, mert Jobbik és Mi Hazánk. Nem gondolod, hogy zavaros?
2019. dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Jelenleg számos kommunista tömeggyilkosról van közterület, intézmény elnevezve. Szabó Ervin pl. elég csúnya dolgokat tett kommunistaként, hogy csak a fővárosi könyvtár névadóját említsem, de van Rajk László kollégium is, ami közismert, és sok más ilyen eset.

Nem érdemes ilyeneken vitatkozni, amiket felhozol egy ilyen köpönyegforgató liberális, magyarellenes politikus mellett. Már maga a PM is elég nagy kanyart tett meg, az elvtelenség maga a létrejötte, mindig is törpepárt volt még az LMP-hez képest is.

2019. dec. 6. 19:53
 35/39 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem érdemes ilyenekkel vitatkozni, amiket felhozok, mert láthatóan nincsenek érveid, marad az agymosott mantrázás.


Akkor Dúró Dóra is köpönyegforgató hazug hiteltelen politikus, mert kilépett kilépett a pártjából, és mihazánkos lett? Lehet, hogy tévedek, de nekem az rémlik, hogy a jobbikosok a Szent Korona előtt tettek nagyesűt - Isten őket úgy segéljével, hogy ha kizárják őket a Jobbikból, vagy kilépnek, a listás mandátumukat vissza kell adniuk a Jobbiknak. Ha jól tudom, Dúró megtartotta a mandátumát, és ezzel esküt szegett.


Karácsony nem tett hűségesküt a pártnak, ő az elveihez hű, és igen az elveknél olykor kompromisszumot kell kötni, ha arról van szó, hogy nulla, vagy valami, és másként a valamiből nem érhető el semmi. Nem szerelemből, nem hatalomvágyból, hanem azért, mert ő erre a legalkalmasabb, és ez felelősséggel jár, nem hagyhatja cserben a budapestieket. Számára ez tényleg szolgálat.


De lezárom a témát, elvakult vagy.

Nem is követem tovább a kérdésed. Az elvakultságod látható abból, hogy feltettél egy kérdést, megkaptad a választ, de csak azt bírod hajtogatni, hogy kilépett az LMP-ből, ezért hiteltelen.


Hello

2019. dec. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Mit érveljek arra, aki a Fidesszel jön egy ilyen kérdés alatt, vagy aki szerint Karácsonynak elvei vannak, nem volt még 10 tisztsége. Erre nem lehet mit mondani, annyira valóságtól elrugaszkodott.
2019. dec. 7. 09:21
 37/39 Tápai Levente ***** válasza:
40%
Eddig azt hittem, hogy a rendszerváltás utáni közélet mélypontja Demszky Gábor. Tévedtem, sajnos van nála sokkal rosszabb is.
2019. dec. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Ha te csak pénzért vagy hajlandó dolgozni a munkahelyeden, ingyen nem, az is egy feltétel. Akkor ellenséges vagy?!

Egyébként azért, mert a fővárosi lakók érdekét képviseli. Ez nem ellenségeskedés, hanem érdekképviselet.

2020. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Tápai Levente, valóban tévedtél, mert Tarlós volt a mélypont.
2020. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!