Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek azt mondják...

A fideszesek azt mondják “Tartsák el a családtagok a nyugdíjasokat” Fe azokkal mi lesz akiknek nincs családja?

Figyelt kérdés

Én pl egy vesztes vagyok,a kutyának nem kellek.A legvalószínűbb hogy soha sem lesz barátnőm,gyerekek,családok meg aztán pláne nem.Nem járok szórakozni,nem élek szociális életet,nincsenek barárain.Soha nem is voltak.

Beletörődtem abba hogy egyedül öregszem meg.


De ha nem lesz nyugdíj sem,akkor miből fogok megélni?

21 éves vagyok,messze van még



2019. nov. 28. 00:40
1 2 3
 11/27 Koplárovics Béci ***** válasza:
55%

"Én pl egy vesztes vagyok,a kutyának nem kellek."


Ez elsősorban azért van, mert te magad is annak tartod magad.


"De ha nem lesz nyugdíj sem,akkor miből fogok megélni?"


Ha fenti módon gondolkodsz, akkor úgysem éred meg a nyugdíj korhatárt. Demagógok szerint amúgy sem.

Amúgy meg amíg mindig a nyugdíjasok fogják megszavazni a következő kormányt, addig nem lesz töke egyiknek sem mégcsak csökkenteni sem a nyugdíjakat.

2019. nov. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
95%
Óóó...mire te nyugdíjas leszel a migránsok 100x levágnak minket. Ne aggódj ezeken.
2019. nov. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
13%
Addig még ötször megbukik a Fidesz. Egy okkal több, hogy Te is elmenj szavazni és ne rájuk.
2019. nov. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
89%
# 13 Jah....és sokkal rosszabb lesz, mint ami most van. Szóval nem kell előre tervezni
2019. nov. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Mi az hogy vesztes vagy? Ha nem tudtál továbbtanulni, el kell menned egy hasznos szakmát tanulni. Elkezdesz dolgozni, minél több gyakorlatot szerzel, annál magabiztosabb leszel.

Ha nem vagy semmiben tehetséges, nem baj. Szorgalommal és kitartással nagyon sokra viheted.

2019. nov. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
38%

"Hogyne,főleg mióta 2-szer annyit kell dolgoznia egy gyermektelennek a lakhatásért."


Lakótársa attól még lehet, főleg hogy nincs párkapcsolata, ezért kevésbé sérül a (nem létező) magánélete azzal, hogy nem egyedül lakik.


A kérdező helyében, ha senki és semmi nem köti ide, inkább kimennék külföldre, akkor lesz normális nyugdíja és megtakarítása is.

2019. nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

#15


Egyetemista vagyok.Itt az a lényeg hogy a szociális életem nincs.Nincsenek barátaim és alkalmatlan vagyok emberi kapcsolatok kialakítására.

2019. nov. 28. 16:06
 18/27 anonim ***** válasza:
Soha nem volt még felületes szintű barátod sem? Soha senkivel nem váltottál pár szót lazán?
2019. nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Felületes barátok voltak.Mindig kihasználtak meg szivattak.Pl.Elvittek magukkal házat felújítani,miközben azt hazudták hogy a Balatonra megyünk fürdeni.


De nem ez a lényeg.Hanem hogy soha egy lánynak nem fogok kelleni.Nem lesz családom


Tudom h pl Kínában a gyerek tartja el az öreg szülőt.Itt is ilyesmit terveznek.De félek épp ezért merz nekem nem lesznek gyerekeim,se senkim!

2019. nov. 28. 17:29
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Költsék csak el az adóforintjainkat arra, hogy 50-es 60-as vén fszok prostizzanak drogozzanak rajta, nekünk meg ne legyen öregségünkre nyugdíjunk és tapsikoljunk is hozzá hajrá.
2019. nov. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!