Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne ha kiderűlne, a...

Mi lenne ha kiderűlne, a barátod, párod fideszes?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, ovi/suli óta jóban vagytok, politika általában futólag lett volna átbeszélve, és több évtized után kiderűlne az akiben megbíztál végig egy fideszes volt.


Bántanád? " Elfogadnád" ?


2019. dec. 13. 00:35
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
44%
Úgy tűnik, a proli ellenzéki kisebbség már teljesen berendezkedett arra, hogy örökre ellenzéki kisebbség marad, megelégszik azzal, hogy szabadon köpködheti azokat, akik másképp gondolkoznak, és teljesen feladták, hogy alternatívát próbáljanak nyújtani.
2019. dec. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
70%
Ha amúgy nincs vele bajom tennék rá, csak nem beszélnék vele politikáról, úgyis felesleges.
2019. dec. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
3%
Ez nem derülne ki csak úgy hirtelen. A fideszesség látszódik. Nem lehetne a barátom, párom így. Max laza havernál lehet elképzelni, hogy nem derül ki, hogy fideszes/kádárista/komcsi, vagy hasonló beteg eszméket vall.
2019. dec. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
64%
Miért gyerekek, egy Fidesz szavazó nem lehet jó ember, értékes ember, szerethető ember??? Csak a balliberális mit tudom én milyen összefogásra szavazó ember lehet értékes??? Mert ha ezt valaki komolyan így gondolja, az önmagát minősíti!!!
2019. dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
18%
Lehet, de valószínüleg vérbuta, vagy csurran cseppen neki is valami
2019. dec. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
43%
Nemcsak csurran-cseppen, de szépen csordogál folyamatosan, ellentétben azzal, mikor a dilettáns vezéreitek kormányoztak. És persze nektek is pont úgy csordogál, mint nekünk, csak a gyűlöletet és az ostobaság vakká tesz.
2019. dec. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
79%
Ha kiderülne, hogy a felesègem Gyurcsànyista sz vàlóok lenne nàlam-33f
2019. dec. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
57%
Bàtyàim Fideszesek èn független vagyok. De 1000-szer inkàbb Orbán mint Gyurcsàny.
2019. dec. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Pont úgy derült ki, hogy mentünk közösen kocsival és egyik srác aki fiatal volt 2006-ba kérdezte milyen volt Gyurcsány Ferenc, én meg mondtam, hogy jó, ő szétstukkoltatta a vérengző náci bandát amikor ismét hatalomra akartak kerülni és még 3.5 évig tartotta magát az ország a lejtőn, de jött ez a fidesz..


Erre meg a barátom kiakadt. Aztán azt mondta, hogy én egy buta majom vagyok, és én meg kérdeztem "miért te talán fidesz patkány vagy"? Erre igent mondott arrogánsan. Aztán megálltam és mondtam vagy kiszáll vagy lefújom gázspray-el és kidobom. Kiszállt.

Szóval egy mocsok.


Mindig azt hittem ő is demokrata.

2019. dec. 13. 12:28
 20/33 anonim ***** válasza:
0%
Kár hogy nem hajtottál át a fején.
2019. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!