Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne ha kiderűlne, a...

Mi lenne ha kiderűlne, a barátod, párod fideszes?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, ovi/suli óta jóban vagytok, politika általában futólag lett volna átbeszélve, és több évtized után kiderűlne az akiben megbíztál végig egy fideszes volt.


Bántanád? " Elfogadnád" ?


2019. dec. 13. 00:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
66%
Kedves kérdező, a fenti kommented alapján te olyan igazi demokrata lehetsz, mint a Fletó! Most már értem, miért tetszett neki is például a szemkilövetés, szándékos végtagtörés, stb.
2019. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
64%

Anyám Fidesze a húgom Jobbikos egyik barátom DK-s a másik MSZP-s, én nem ez alapján "szelektálom" (hu de hülye szó erre) az embereket.


Tudom ciki vagyok.

2019. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Irány tibet
2019. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Igazi demokrata is vagyok!
2019. dec. 13. 16:51
 25/33 anonim ***** válasza:
51%
Igen, ismerjük a gyurcsány féle demokráciát: akinek más a véleménye, annak kilőjjük a szemét! A gázspray-del még nem nőttél fel a mesteredhez!
2019. dec. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Sunshinedoll ***** válasza:
43%
Én értékrend alapján válogatok barátok között, és ugye az értékrend szorosan kapcsolódik a politikai beállítottsághoz, így olyan nincs, hogy valakiről el se tudnám képzelni, kit/mit támogathat, az úgyis kibukik máshogy. Én az általam fontosnak talált kérdésekben hozzám hasonló véleményen lévőkkel vagyok jó kapcsolatban, mert szerintem minden jó kapcsolat alapja az azonos értékrend. Nincsenek olyan barátaim, akik kardinális kérdésekben tőlem totál ellentétes dolgokat támogatnának.
2019. dec. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Sunshinedoll ***** válasza:
71%
A fentieket politikai támogatottságtól függetlenül írtam. Csak azért nem utálok valakit, mert fideszes vagy nem fideszes.
2019. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%

#14 nem, nem lehet. Aki egy beteg, magyarellenes, korrupt eszméket hirdető pártra szavaz, mint a fidesz, az jó ember nem lehet. Esetleg megvezetett, tájékozatlan, hiszékeny.


A fideszen kívül, meg nem csak "balliberális" van, bár a fidesz propagandája pont ezt akarja bemesélni, a fent írt embertípusnak, hogy vagy ők, vagy az "ellenség", ahogy már sztálin, és rosenfeld atyjuk is tette.

2019. dec. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
42%

Nem az a baj, hogyha valaki fidesz-es, ezért nem kell haragudni senkire sem. A párom családja is nagy fidesz fan, ezért nincs harag. A politika érzelmileg vezérelt a népben. Megértem azt a rengeteg embert, akiket megviselt annak idején a szocializmus, minden szar volt, mondhatni nagyon szegények voltunk. Aztán sok embernek égnek áll a haja és gyűlölködik, hogyha meghallja Gyurcsány nevét, pedig olyan olyan dolgot tett, ami igazán nagy: Kimondta azt, hogy "nem csináltunk semmit, stb". EZ NEM bűnözés, hanem öszinteség. Piszok nagy gondban volt az ország, mindent elkövettek, hogy valamelyest faragjanak az ország államadósságán, de mondhatni egy süllyedő hajó volt, amit nem lehetett menteni. Ezt a balhét nagyon könnyen elviszi egy olyan ember, és mondhatják rá, hogy nem csinált semmit, aki épp akkor hatalmon volt.

Ezzel szemben a jelenlegi kormány mit tesz: haverokkal és kormánypárti tagok cégeinek kiadnak beruházásokat, és 1000 szeres áron megcsinálják azt, amivel pillanatok alatt millárdos lehet valaki. NA EZ a bűn.

2019. dec. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 FoxtrotLidérc ***** válasza:
43%

A magam részéről olyan magasról teszek rá, hogy fénypostával kell onnan visszajöjjek. Sőt! A magam részéről - ha van annyira intelligens - szívesen folytatok ÉRTELMES, KULTURÁLT eszmecserét/vitát más világnézetűekkel. A családom fideszes - én vagyok az egyetlen munkáspártos, aztán mégsem esünk egymás torkának világnézeti különbségek miatt...


Egészséges családi kapcsolatokban, egészséges párkapcsolatban, egészséges baráti kapcsolatban nincsen helye késhegyre menő vitáknak politikai/vallási kérdésekben.


Hajrá! Lehet lepontozni! :D

2020. jan. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!