Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is szemétség...

Szerintetek is szemétség lenne a Fidesztől ha bevezetné a tb törvényt?

Figyelt kérdés
Ugye arról van szó hogy aki több mint 3 hónapja nem fizetné azt az orvos nem látná el csak ha több tíz vagy százezer forintot kifizetne.Ez a törvény arra lenne jó hogy még több bőrt lehúzzanak az emberekről.Itt is a kiszolgáltatott,szegény emberek járnának rosszul.Előrehozott választásokra lenne szükség és el kéne már zavarni ezt a kormányt.
2019. dec. 15. 19:48
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:
#30-as az áldozathibáztatás az megy neked is látom.
2019. dec. 15. 20:44
 32/59 A kérdező kommentje:
Laca 32 tényleg nagyon jó intézkedés.Az államnak még több bevétel,a szegényeknek még több kiadás.
2019. dec. 15. 20:46
 33/59 anonim ***** válasza:
100%

"az áldozathibáztatás az megy neked is látom."


Hát talán, mert jó magam is munkavállaló vagyok, láttam a szüleimnél is. Másik oldalról nem tudok nyilatkozni. Nekem is ajánlották, hogy többet kereshetnék zsebre, csak nem éltem ezzel.

2019. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
100%

#29 Hisztizel? Netán most majd fizetned kell?

Akinek a munkaadója nem fizette be a járulékát annak a munkaadóját kell beperelni miatta. Igenis legyen annyira felnőtt mindenki hogy az interneten az ügyfélkapun keresztül ránézzen a TB oldalára hogy biztosított-e vagy sem. vagy menjen el a háziorvosához, vagy a közeli szakrendelő portájára, és kérje meg hogy nézzenek már bele a gépbe, pirosan villog-e a neve mellett vagy sem. Mert ennyi kell hozzá.

A törvény eddig is KÖTELEZETT a minimális TB járulék befizetésére mindenkit. Semmi nem változik most azon kívül, hogy végre érvényt is szereznek ennek.

Ahogyan más már írta, eddig is gyűlt a tartozás és bizony ki kellett fizetni, még ha utólag is. Annak is aki évekig nem fizette.

Miért hisztizel azon hogy most nem tud összegyűlni több százezres tartozása az embereknek?

2019. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
69%
Neked meg az meg jól kérdező, hogy kimagyarázd, hogy az adócsalás miért jó.
2019. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 A kérdező kommentje:
#15-ös de ne ő fizesse már a 22 ezret magának ha egyszer alkalmazott valahol.Nem az ő dolga.
2019. dec. 15. 20:49
 37/59 A kérdező kommentje:
#34 Én be vagyok jelentve nekem a munkaadóm fizeti utánam a járulékokat.De nem minden munkáltató olyan mint az enyém.
2019. dec. 15. 20:52
 38/59 A kérdező kommentje:
#35-ös az adócsalás nem jó de ez az új törvény sem lenne az.
2019. dec. 15. 20:53
 39/59 anonim ***** válasza:
58%

Mindig a kiszolgáltatott emberekre rúgnak bele.


Azzal persze nem kezdenek semmit,hogy embereket minimálbérre,meg 4 órára jelentenek be munkaadók,és valakinek ezért nem lesz normális nyugdíja.


És,van,amelyik még be sem fizeti a tb-e az alkalmazott után.

2019. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:
#39 Így van.
2019. dec. 15. 20:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!