Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak havi 5 ezer forint...

Miért csak havi 5 ezer forint a Bursa Hungarica ösztöndíj? Ezzel mit csináljak? A neoliberális önkormányzatok sajnálják a pénzt hogy rendes ösztöndíjat adjanak?

Figyelt kérdés

2019. dec. 19. 20:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mire nem elég az neked?
2019. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kaja,edzés,kollégium,utazás
2019. dec. 19. 21:08
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

"Az ösztöndíj nagysága minden évben a rendelkezésre álló pénzügyi kerettől és a jelentkezők számától függ, az előző évben ez az összeg havi 6 500 és 10 000 forint között alakult. Az ösztöndíjnak ez csak az önkormányzati része. Amennyiben az önkormányzat a pályázónak ösztöndíjat állapít meg, az kiegészül a felsőoktatási intézményrésszel, havi 5 000 forinttal. A megyei önkormányzat döntésétől függően a támogatás további összeggel egészülhet ki."


5000 et senki nem kap mivel a minimum összeg bőven több.

Amúgy ha koleszos vagy mi gátol meg abba hogy elmenj mellette dolgozni? Nem bántani akarlak, de érdekelne mi olyan fontos dolgod van ami gátol egy kis munkába?


Pintér Sándor megmondta 47 000-ből meg lehet élni, ha 15 000 ösztöndíjjal összekapsz mert jól tanulsz. Minden szombaton csak egyetlen napot dolgozol diák munkaközvetítőn át, a tanulmányaidba nem zavar és marad egy vasárnapi pihenő napod is.


A 47 000 et túl is szárnyalhatod.


hol a gond?

2019. dec. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Elég havi 5 ezer forint arra, hogy berúgjál tőle kétszer legalább. Az egyetemisták úgyis szeretnek részegek lenni
2019. dec. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%
"Nem a zsömle kicsi, a pofátok nagy!"
2019. dec. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

En heti 6-7x edzek,MMA,kondi,nem érek rá mellette dolgoztatni


Meg nem iszok


5-öt kapok havonta,szóval nem tudom mi ez amit linkeltél.Megmutathatom a papírt is amire rá van írva,hogy havi 5

2019. dec. 19. 21:34
 7/20 A kérdező kommentje:
Diákmunkát én nem akarok,inkább valami normális munka
2019. dec. 19. 21:36
 8/20 A kérdező kommentje:

Vasárnap meg nem pihenőnap,mert akkor utazok visssza Pestre,ami 4 óra utazás.Az jobban lefáraszt mint bármi más


De kapok mellette szociális ösztöndíjat is,ami 45.De ezt el kell költeni,nem elég hog félretehessek belőle házra

2019. dec. 19. 21:38
 9/20 anonim ***** válasza:
32%

"En heti 6-7x edzek"


Nekem meg a makettezés a hobbym még is tudom ha nem megyek be dolgozni nem telik makettra.


Áldozat kisfiam.... üdvözöl a valóság.

tehát 50 et kapsz..... ebből más gyereket nevel....

Nem leszúrni akarlak de nem gondolod komolyan hogy a hobbyd finanszírozásáért fizetem be a munkám utáni adóterheket amiből te egy fél minimálbért megkapsz ?

2019. dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
29%
Engem az érdekel, hogy miért is kellene téged támogatni?
2019. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!