Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Grécit kidobják a Gyurcsánypár...

Grécit kidobják a Gyurcsánypártból?

Figyelt kérdés
2019. dec. 20. 07:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Legalább a nevét találd el!
2019. dec. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Aki látta a képeket, - én igen, és majdnem hánytam, - azok számára egyértelmű kell legyen hogy ez az ember egy beteges barom, függetlenül attól hogy küldözgetett- e képeket, vagy éppen kinek, vagy kiknek... Mondjuk sosem kedveltem, de ezek után azt mondom, hogy az a minimum hogy takarodnia kell a politikából örökre! R Mondjuk az is elgondolkodtató, hogy ez az ember a DK második embere, és frakcióvezetője(?)🤔 Kíváncsi lennék most hányadik felesnél tart a Fletó.
2019. dec. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy dobják. Pont oda való.
2019. dec. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
Miért dobnák ki?? Egy párt nem áll ki a saját embere mellett, az mindig elbizonytalanítja az emberek egy részét.
2019. dec. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már!

Küzd a párttért, olvassa a pártsajtót, nem tudom, mi a harmadik feltétel a mozgalomban..


De azért ne terelje el a figyelmét a SZEVIÉP ügyről, mert az lesz a bukó, nem ez a kispötsű.

2019. dec. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha nem dobják ki, akkor a következő választáson ez meg fog látszani rendesen. De hàt ez már az ő bajuk lesz.
2019. dec. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Kezd érdekes fordulatot venni a történet a megszokott zaklatási botrányokhoz képest. A DK szóvivője, Barkóczi Balázs, annyit mondott csak a botrányról, hogy egy képviselőnek is lehet magánélete. A zaklatásban érintett áldozattól senki sem kért bocsánatot a DK részéről.


[link]

A Klubrádióban Gréczy Zsolt az áldozathibáztatást új szintre emelte, nem csak tagadja azt, amit állítólag tett, hanem saját magát tartja áldozatnak. Ez eléggé egocentrikus gondolkodásmódnak tűnik, a zaklatott nő érzéseivel nem törődik, nincs benne empátia.


A történet jelenleg ott tart, hogy Palányi Nórától az állítólagos zaklató pártja, a DK, illetve a zaklató sem kért bocsánatot, sőt, már a zaklató kezdi sajnáltatni magát. Mintha nem történt volna semmi. Azok az intim képek amelyek kiszivárogtak Gréczy Zsoltról, elárulják a valódi személyiségét. Jelenleg nem az áldozat szavahihetősége, hanem az állítólagos elkövető szavahihetősége a leginkább kérdéses.


Adott már ki valamilyen közleményt a Gréczy Zsolt botránnyal kapcsolatban a Nők a Nőkért Együtt az Erőszak Ellen Egyesület? Ilyenkor hol van a #metoo és a zaklatások női áldozatainak jogai?

2019. dec. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Amennyi esze volt, hagyta magát palira venni, hogy lehet valaki ennyire hülye. Már legalább ezért szerintem távoznia kéne. Elég ködös elméje lehetett, ha azt gondolta, majd nem élnek vissza a képeivel.

Mondjuk nem gondolnám, hogy zaklatás volt, mert ha engem zaklatnának képekkel, az lenne az első, hogy letiltom a zaklatót. A csaj pedig nem úgy tűnik, hogy letiltotta.

2019. dec. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Első nyilatkozatában még elismerte, hogy elküldte a képeket, újabban már tagadja.

De mit is várunk tőle: "...hazudtunk reggel, éjjel, meg este..."

2019. dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Meg, hogy ha nem nézzük, hogy ki hàny éves. Akkor is durva, pont ebbe a politikai helyzetbe, amikor mindenki le akarja járatni a másikat, akkor pont az ellenfél tagjàval kezdek ennyire bizalmaskodni... A saját pártjàból nem tudott volna választani ha màr mindenàron meg akarta csalni az asszonyt?
2019. dec. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!