Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is elgondolkodtató...

Szerintetek is elgondolkodtató, hogy Toroczkai László az M1-en szinte mindennapos jelenség, miközben a többi ellenzékit lebirkozva összeverve kidobják az ajtón?

Figyelt kérdés
Nem Orbán "lemarhított" tagozatát tisztelhetjük ebben a kedves pártban? Az is érdekes, hogy a Novákista khurucc infó is fidesz pronyó promót nyom már jó ideje....

2019. márc. 6. 22:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem. Nem tudom mit fostok ennyire egy ma még alig 1%-os párttól. :D
2019. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Senki nem fosik tőle, csak furi, hogy a blődli kuruc oldalukat is átpajzánkodták Orbán reklám oldalnak, ez a kötsög meg mindennap a kormányzati tv-ben van...
2019. márc. 6. 22:32
 3/19 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ugyanúgy fikázza fidesznyikeket is továbbra.

Ámbár menjen megint az "őkismagyarok" 3,14csa riporternőcskéhez? :D


Egyelőre én sem gondolok fényes, hosszú jövőt a politikai palettán nekik, de ne lepjen meg ha sok magát becsapva érzett jobbik-szavazó odaszavaz, vagy el sem megy. Az meg ugye a kormánynak kedvez, de nyilván egy ilyen valaki nem fog balra szavazni.

2019. márc. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
a pszeudo ellenzék az orbáni "demokrácia" fő kelléke
2019. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%

Ma reggel is Szanyi Tibor volt az M1en. [link]


Most komolyan ennyire hogy lehettek hívők, hogy az igazi Jobbikot(Mi hazánk) akit most akár használ a Fidesz akár nem de úgy állítjátok be mintha ők lennének az árulok. Kis párt, most alakult természetes, hogy mennek ha hívják őket, a Jobbikhoz meg nincs miért hűségesnek lenni, miután szembe köpték a saját elveiket.

2019. márc. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

"Jobbikhoz meg nincs miért hűségesnek lenni, miután szembe köpték a saját elveiket."


Azért egy normálisan fejlődő politikai párt képes felérni ésszel, hogy zsidózással és cigányozással nem lehet végigmenetelni európán, és változnia kell ahogy érik, felnő szellemileg. Tudom, hogy az agyatlan tufa mélytürhőnek is kell egy felület. Ha megnézed a pronyó Volnert, aki egy bőrkanapé, opel, meg európai képviselőség miatt lapozott, mert a Jobbik nem vett neki, hát mit ne mondjak, szerintem, ha Gyurcsány vesz neki, akkor hozzájuk csapódik, vagy Thürmerhez.

2019. márc. 6. 23:11
 7/19 anonim ***** válasza:
42%

"Azért egy normálisan fejlődő politikai párt képes felérni ésszel, hogy zsidózással és cigányozással nem lehet végigmenetelni európán, és változnia kell ahogy érik, felnő szellemileg. Tudom, hogy az agyatlan tufa mélytürhőnek is kell egy felület."


De azt már nem, hogy 180-fokot azért ne forduljanak világnézetben. Persze ez belefér nektek. Főleg olyanokkal összeállni akiket eddig kritizáltak úgyszintén, tehát nem csak a fidesz ellenzéke volt. :D Lásd: elqró és bandája. Innét már csak lefelé ível a politikai pályájuk valószínűleg. Ezért feleslegesen írogatjátok ki a tucat "kérdést" naponta! ;)

2019. márc. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%

#6 Anno megláttak egy piaci rést, betöltötték de volt aki a radikális jobboldaliságot komolyan gondolta. Ők nem akartak/akarnak fejlődni ezt illene tiszteletben tartani.

Lehet a Jobbik most lépett jó útra de attól még nem kéne fikázza/ fidesz bérencezze azokat akik maradtak az elveiknél és nem újabb és újabb kecsegtető piaci réseket próbálnak meg betölteni. (amúgy meg én azt gondolom hogy a néppártosodás még lehetett ésszerű és jövőbe mutató dolog a részükről de amit azóta csinálnak, hogy az MSZP-vel, DK-val együtt hakniznak az már elfogadhatatlan és se a párt se a magyarok érdekét nem szolgálja)

2019. márc. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

"de amit azóta csinálnak, hogy az MSZP-vel, DK-val együtt hakniznak az már elfogadhatatlan és se a párt se a magyarok érdekét nem szolgálja"


Nem a Jobbik pózerkedik az M1 kormányzati tv-ben, hanem az "igaz nemzeti" párt. Az meg szerintem a társadalom érdeke, hogy összefogással ennek az állatnak a tomboló ámokfutását megállítására törekedjen minden párt.

2019. márc. 6. 23:28
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

Igazad van a Jobbik az ellenzéki médiában meg az utcán pózerkedik azokkal akiket 4-5 éve max. leköpni volt hajlandó.

Ezzel nem szolgálja a Fidesz leváltását, ezzel pont hogy szavazatokat veszít jobboldalról, balról meg várnia kell még 20-30 évet míg kihalnak az MSZP-DK szavazói.

Hegedűs Lorántné miért is lépett ki? Túlmentek egy határon, más az hogy nem indítsz olyan körzetbe ellenjelöltet ahol nincs reális esélyed meg más amikor közösen vonulgatsz MSZP-s, DK-s képviselőkkel és h.lyegyereket játszol az utcán.

2019. márc. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!