Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem növelik a közalkalma...

Miért nem növelik a közalkalmazottak bérét?

Figyelt kérdés
Kb 120-at lehet kapni diplomával,egy 200 nettó jól jönne

2019. dec. 21. 23:38
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
30%

"És de, lehet ennél többet is keresni pályakezdőként, ahogy tettem.pl. én is és meg sokan mások. Nem vagyunk olyan életképtelenek,"

Ez okés, de ehhez kell egy jó diploma vagy(és) egy olyan képesség (tapasztalat, habitus, talpraesettség, akarat) ami nincs meg T.Kérdezőben!

Ha lenne akkor nem itt gyk. kérdezgetne, hanem intézné az életét!

2019. dec. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Nekem Budapesten 170 nettót havi 15k szép kártyát ami futotta volna a mekit kb :D (legyünk pozitívak) Bruttó 70 ruhára való pénzt és két havi illetmény teljesítmény bónuszt ajánlottak volna.

Csak sajnos nem volt nyerő hogy messze élek és bejárni akartam. Több mint 100 ezerre jött volna ki a havi bérlet támogatás szóval végül nem jött össze a dolog.

Most egy keleti megye nagyvárosában próbálkozok de félek hogy megsem fogja közelíteni ezt a fizetést az az önkormányzat. :/ Ha behívnak interjúra mondjuk kiderül.

2019. dec. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 mindentudó99 ***** válasza:
84%
Akkor menj a Samsungba szalag mellé 250 nettó kezdő.
2019. dec. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
84%
Wow, emberek ilyen kevés pénzért dolgoznak? Menj el bármelyik gyárba Győrbe/Komáromba/Tatabányára. Sima operátorként is többet kapsz 200 nettónál. Vagy targisként. Diplomás pozícióban meg főleg, és akkor nem kell szakoznod.
2019. dec. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

"De nem azért jártam egyetemre,hogy kimenjek Ausztriába mosogatni"

Akkor miért tanultál?

2019. dec. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
27%
Mindjárt megjelenik a fusis kommentelő,aki elmondja,hogy náluk örülnek ha 150-et kapnak:D
2019. dec. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

"De nem azért jártam egyetemre,hogy kimenjek Ausztriába mosogatni"


Miért egyetemre jártál? Én autószerelőnek tanultam és angliában 5 év alatt tudtam venni házat.

2019. dec. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Mert csak ennyire van igény ezen a területen.
2019. dec. 22. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
30%

"Kb 120-at lehet kapni diplomával"


Kellett nektek diploma, csírák! 8 általánossal kapok fél milliót.

2019. dec. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
71%

"Kellett nektek diploma, csírák! 8 általánossal kapok fél milliót."

Ez nem a diplomáról szól. Nem az a gond a mai pályakezdőkkel, hogy nincs gyakorlatuk, hanem az, hogy nem dolgozni akarnak, hanem csak pénzt keresni. Lehetőleg gyorsan, és anélkül, hogy tennének valamit.

2019. dec. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!