Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A turizmus növekedésével...

A turizmus növekedésével együtt miért nem növelik a közterület takarítók számát is?

Figyelt kérdés
Jó dolog, hogy turista, de nem épp szerencsés, hogy a sok eldobált szemetet senki sem szedi össze. Nyilván kirándulás alatt én sem a szemeteseket keresgetem, hanem eldobom, ami nem kell már.
2019. ápr. 7. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Te vagy a kérdező Ráhel?
2019. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A turizmus most épp visszaesik (szerencsére). Amúgy meg a turizmus jellegéből adódóan, erre számítanunk kellett. Nem az elit jön ide, hanem a munkanélküli senkik olcsón bulizni meg prostizni. Ezek nem fogják kímélni Kelet-Európa egyébként is mocskos utcáit, főleg hogy itt a gyarmattartó múlttal rendelkező országok szülöttjei, a helyiekkel szemben felsőbbrendűnek érzik magukat. Ez van. Viseld a mocskot, ha már kinyalod a seggüket "Jó dolog, hogy turista". Szerintem nem jó dolog. Tudom, tudom... itt hagyja a pénzét.. de te már láttál egy fillért is abból a pénzből?
2019. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem a takarítók, hanem a közteresek számát kell növelni, akik rögtön büntetik a szemetalőket!

A takarító bére a te adódból megy!

2019. ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kicsi ország vagyunk, vagy a takarítók vannak az utcákon, vagy a turisták, a kettő egyszerre nem megy...
2019. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3 : Igen, az adóból fizetik a bérét, de sajnos sokuknak úgyis fizetik, hogy eltámaszkodik a kis kerekes szemetese mellett órákig. Jó volna kicsit megdolgoztatni őket. Nekik ez a dolguk és feladatuk, erre képzik ki őket.
2019. ápr. 7. 14:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Látom, nem akad köztetek jelenlegi, vagy volt közfoglalkoztatott!


Ugyanis az utcaseprés az ő dolguk, napi 8 órában, fagyban, esőben, havi 54.000,- nettó!

Szépen lassan eltűnnek, mint Petőfi a ködben! :)

2019. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell csodálkozni, amikor az egész turizmusunk arra épül, hogy túlárazott piákat kiínálunk lerobbant házakban külföldi proliknak.
2019. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Ez meg a másik. Az egész turizmusunk erre a "mindenhol romkocsmák" feelingre épül. A romos épületek mellé meg passzol a szemét és az állott húgyszag. Mondom, a mi turizmusunk nem elit és nem kulturált turizmus, hanem ahogy előttem is írták, az alja prolik jönnek ide inni és spermát üríteni. Ezzel meg a kupi is együtt jár.
2019. ápr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nyilván kirándulás alatt én sem a szemeteseket keresgetem, hanem eldobom, ami nem kell már."

NEM nyilvánvaló!

NE dobd el a szemetet, mert egyrészt mocsok dolog, téged minősít és nem a helyet ahol szétdobálod, másrészt pontosan ezért van szemét, mert mindenki lusta és felelőtlen, nem keres szemetest, ami pedig lehet hogy ott van a közelben.

Kirándulásra eleve úgy indulj, hogy viszel magaddal zacskót, amibe a SAJÁT szemetedet teszed, amíg szemeteshez nem érsz! A TE felelősséged, hogy ne dobáld el a TE szemetedet és nem másoké, hogy kellő gyorsasággal feltakarítsák a mocskot amit csinálsz.

De fordíts meg a dolgot és képzeld el, amint a vendégeid járnak a lakásodban és panaszkodnak, hogy miért is nem takarítasz többet, mennyi itt a szemét, hiszen nyilván ők sem fognak a szemetesig menni ha bulizni jöttek, eldobják a szemetet ott ahol vannak. Igazuk lenne?

2019. ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!