Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem növelik a közalkalma...

Miért nem növelik a közalkalmazottak bérét?

Figyelt kérdés
Kb 120-at lehet kapni diplomával,egy 200 nettó jól jönne

2019. dec. 21. 23:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező nincs sok eszed, tökéletes vagy a közalkalmazotti munkakörbe :D
2019. dec. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
28%

"Kérdező nincs sok eszed, tökéletes vagy a közalkalmazotti munkakörbe :D"


Ez itt az első hasznos válasz.

2019. dec. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
25%
Elárulom, az állami pénzek tőlünk, dolgozó emberektől jönnek, és az ilyen követelőző kis taknyoknak, mint te kérdező, én még nettó 120-at se adnék.
2019. dec. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Milyen szakon tanulsz?

Mindegy. Egy junior programozó kap havi 200 ezer Ft nettót. Persze nem közalkalmazott.

2019. dec. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Emelik, lassanként és területenként.
2019. dec. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nem most akarják emelni a minimálbért 8%-kal?
2019. dec. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"Wow, emberek ilyen kevés pénzért dolgoznak? "


WOW vannak olyanok, akik meglepődnek azon, hogy ma a dolgozók többsége 160-180 ezer között keres? Mert ugye ez a mediánbér.

2019. dec. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
31%

"vannak olyanok, akik meglepődnek azon, hogy ma a dolgozók többsége 160-180 ezer között keres?"


Vannak, mer 400 alatt sose kapok.

2019. dec. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem meg az a baj, hogy hülyék vagytok.

A mi általános iskolánkban nincs se nyelv, se matek tanár.

De nem baj, mert a lényeg, hogy a Samsungban jól lehet keresni.

Végülis, ehhez nem is kell se matek, se nyelv.

Idióták.

2019. dec. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 gall69 válasza:
100%
Karbantartó technikai dolgozó vagyok egy budapesti iskolában. Van érettségim, 2 releváns, és egy 3. szakmám. Mások is vannak hasonló adottságokkal. Nem tudom mikor volt utoljára béremelés. Az biztos, hogy az utóbbi 10 évben nem volt. Cafetéria: 0. Munkaruha: 0. Munka jellegénél fogva változatos és kreativitást igényel a pénztelenség miatt. Még mielőtt megkérdezné valaki, hogy ha ekkora zseni vagyok (nem vagyok.)miért nem megyek valamelyik multi gyárába a minimál bérem kétszereséért dolgozni, megjegyzem azon már túl vagyok és gyűlöltem a monotonitást, az agyhalott szabályokat. Németországot is megjártam és nem volt drágább a megélhetés, mint idehaza. Egyszerűen szeretem a munkámat, és a közeget, ahova naponta bejárok. Jó érzés támogatni a pedagógusok munkáját. A Belső Tankerületi Központtól függünk. A minimálbéren kívül semmit nem kapunk tőlük, miközben évvégén több százezer forintot osztotak ki egymás közt. Az ország vezetése meg sem említ minket, miközben már minden ágazat bérviszonyait rendezték, vagy folyamatosan rendezik. A technikai dolgozók, mintha nem is léteznének. Pedig vagyunk, nem is kevesen, csak nincs érdekképviseletünk, kevés köztünk a diplomás. Lenéznek minket, pedig nem sztrájkolunk, nem fenyegetőzünk külföldi kivándorlással. Nyugodtan állíthatom, ha nem lennénk összeomlana a közoktatás.
2020. febr. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!