Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akiknek szimpatikus Schiffer...

Akiknek szimpatikus Schiffer András azok tisztában vannak a családi hátterével?

Figyelt kérdés
Sokaknak szimpatikus Schiffer amiatt, hogy annak idején lemondott az LMP elnökségéről és, hogy milyen független, tisztességes, demokrata stb. stb. Na, ugye Schiffer az LMP elnöke volt 2016-ig. Schiffer András dédapja Szakasits Árpád volt aki kommunista volt. Forrás: [link]

2019. dec. 23. 19:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
81%

Bocsi, már látom a véleményed: "Orbán nem volt besúgó, KISZ titkár azért volt mert abba az időbe ez kellett az érvényesüléshez."

Ezerszer jobban tisztelek bármilyen embert, aki következetesen, megalkuvás nélkül tesz a meggyőződése szerint, mint az ilyen takonygerincű haszonleső szélkakasokat.

2019. dec. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
97%
Én szélsőjobberként mondom hogy Schiffer az egyik legértelmesebb, legjózanabb politikus. Ebbe a mai politikai közegben olyan a személye mint fény az éjszakában.
2019. dec. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, ha ilyen lángelme vagy egyébként, akkor tisztában vagy mondjuk Kövér családi hátterével? Vagy a szerencsétlen Pokorniéval?

A helyedben szégyellném magam, és törölném a kérdést.

2019. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Ne forgasd ki a szavaimat! Úgy értettem, hogy Orbán azért volt KISZ titkár, mert így tudott magasra jutni és így tudta belülről bomlasztani a rendszert azért, hogy később megbuktassa a kommunizmust és létrehozzon egy demokratikus rendszert ami ma van.


12-es! Nem értem, hogy miért beszélsz úgy mintha a szélsőjobboldaliság kizárná azt, hogy Schifferrel szimpatizálsz. A neonáci Jobbik is vígan összeállt az ultraliberális kommunista ellenzékkel.

2019. dec. 23. 20:19
 15/29 anonim ***** válasza:
84%
A jobbik nem neonáci és az ellenzék nem lehet egyszerre ultra libsi és komcsi mert ez a két fogalom üti egymást. Szerintem fuss neki mégegyszer mert fingod sincs mit beszélsz. 12# voltam
2019. dec. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
51%
#14 orbán azért volt KISZ titkár, mert kommunista volt, apja, a tanácsi elvtárs nyomán, aki bányát szerzett a rablóprivatizációban, és így akart hatalomba kerülni az egyetlen pártban. Csak hát jöttek a változások, így antikomcsi gyúnyát húzott magára, de a mai kádárista működésével már megint kilóg a lóláb.
2019. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
25%
Itt van példának a Miferink, akinek apja alkoholista a fia bevallása szerint, s látod mi lett a fiából. Ja, bocs, ő is alkoholista. ( Elnézést, rossz példa volt)
2019. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
80%
Nem az unokákat kell elítélni a nagyszülők/felmenők bűneiért!
2019. dec. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
78%

Ha egy nem fideszes dédapja kommunista akkor még a harmadgeneraciós leszármazott is bűnös.


De ha egy fideszes személyesen kommunista volt azzal nincs semmi baj mert belülről bomlasztotta a rendszert



Tényleg nem érzitek hogyan torzítjátok a történelmet és a valóságot?

2019. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
76%
"Úgy értettem, hogy Orbán azért volt KISZ titkár, mert így tudott magasra jutni és így tudta belülről bomlasztani a rendszert azért, hogy később megbuktassa a kommunizmust és létrehozzon egy demokratikus rendszert ami ma van." Jah! Jah! Meg azért szopta a Soros ösztöndijját, hogy kikiálthassa a magyarok ellenségének, meg azért épitetett kisvasutat, hogy tulszárnyalja Rákosi uttörövasutját a magyar nép szolgálatában, meg azért söpör be felfoghatatlan milliárdokat a haverok, rokonok zsebébe az EU-s pénzekböl föleg, hogy ezzel gyengitse az EU kizsákmányolást! Na mész te a ......ba az elmeroggyant orbánimádatoddal!!!!
2019. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!