Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akiknek szimpatikus Schiffer...

Akiknek szimpatikus Schiffer András azok tisztában vannak a családi hátterével?

Figyelt kérdés
Sokaknak szimpatikus Schiffer amiatt, hogy annak idején lemondott az LMP elnökségéről és, hogy milyen független, tisztességes, demokrata stb. stb. Na, ugye Schiffer az LMP elnöke volt 2016-ig. Schiffer András dédapja Szakasits Árpád volt aki kommunista volt. Forrás: [link]

2019. dec. 23. 19:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy az anyja egy malomtulajdonos kulák szeretője volt.
2019. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
58%

4-es " tehát nem a legrosszabb volt, mint pl. legjobb tarkón-lövető filozófusunk, Lukács Gy."


Hát ha neked a hallgatásba kényszerített 56-os miniszter reformkommunista filozófus, -akire amúgy sosem tudta senki se bizonyítani, hogy bárkit kivégzett vagy kivégeztetett volna, csak utálói szeretik terjeszteni- na mindegy, szóval ha ő testesíti meg a legrosszabb, gonoszabb kommunistát, akkor igencsak sokat kell tanulnod a korszakról. Akkor gondolom a Tanácsköztársaság Lenin-fiúi, Szamuely és társai, vagy Péter Gábor és az ÁVH vezetése, az semmi, kit érdekel, bezzeg a gonosz Lukács György.

2019. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
73%
Nem szimpatikus nekem Schiffer, de ez a ki volt a dédapja típusú támadás gusztustalan, senki sem felel az ősei bűneiért, és mellesleg a dédapa 1/8 ősöd, egy dédapának 27 dédunokája van ha mindenhol 3 gyerek van, gyakorlatilag minden embernek kell lennie olyan ősének, aki alja ember volt. Az ilyen típusú támadások pont rátok, kommunistákra jellemzőek. Pedig nem az számít, hogy kinek ki volt az őse, hanem hogy kinek a szellemiségét viszi az ember tovább. Lásd ti mai kommunisták is hiába öltöztetek narancs színbe, minden értelmes ember látja, hogy kiknek vagytok a szellemi utódjai.
2019. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
82%
Nekem például nem a dédapja miatt nem tetszik.
2019. dec. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
72%
"Dédapja kommunista volt" Ne a dédapja alapján ítélkezz, hanem hogy ő milyen ember könyörgöm. Ha pl. Kiderülne rólad, hogy az ük apád pl. Hóhér volt, vagy gyilkos, akkor Te rossz ember vagy?
2019. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Valamit benéztél, még nem Észak Koreában vagyunk, ahol a büntetés 3 generáción át tart.
2019. dec. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
80%

Tessék ezt a levelet kaptam a kérdezőtől:


[link]


:D :D


Újabb bizonyíték hogy a fideszesek valami krónikus agyhalálban szenvednek :D

2019. dec. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy már írták, Szakasits szocdem volt nem kommunista... Másfelől hozzászólásai alapján - bár nem feltétlenül értek vele sokmindenben egyet - a legjózanabb ellenzéki politikusnak tartom. Nem az, aki csak mocskolódni tud, érvek nélkül.

Övön aluli érvnek tartom egyébként valakit a felmenőivel szidni. Kun Miklós egy nagyszerű történész - egyébként meg Kun Béla unokája. Az én egyik nagyapám párttag és rendőr volt. Akkor én most rossz ember (netán kommunista) lennék? Egyfelől meghalt mielőtt én megszülettem. Másfelől elmondás alapján nem nagyon érdekelte őt a politika. Egy érdekelte: a kutyák, és ehhez kapcsolódóan a határőr és rendőrkutyák kiképzése. Hogy ezt tudja csinálni, nyilván tagja volt a rendőrségnek, ezzel együtt meg a pártnak is ebben a korban...

2019. dec. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Szerintem meg inkább neki se fuss még egyszer, mert úgyse lenne fejlődés.


Döntsd el, hogy az ősök bűneiért felelősségre lehet-e vonni az utódokat, tehetnek-e arról?

Ha igen, akkor foglalj állást a fideszesekkel kapcsolatosan, akiknek az ősei szintén komcsik, ügynökök, stb. voltak.

Valahogy az ezekre való reagálást olyan ügyesen elfelejtetted, mint ahogy azt is, hogy Orbán is ügynök volt, nem véletlen az, hogy hivatalosan a mai napig nem világították át, és nem is fogják, ha a Fideszen múlik. Ha nem lenne takargatnivaló, akkor már rég megtették volna már csak a formalitás kedvéért is, és azért, hogy a gyanú árnyéka se vetüljön rá. Főleg, ha már a képviselőkre nézve kötelező volt...

2019. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!