Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én tartom felháborítónak,...

Csak én tartom felháborítónak, hogy az egyedülálló munkavállalók ekkora adót kell, hogy fizessenek?

Figyelt kérdés
Rendben támogassuk a családokat, fontosnak tartom, de mi fiatal és nemcsak pályakezdő dolgozók, komolyan 34% adót fizetek mindennel együtt? Nevetséges. Azom borult ki most nálam a bili, hogy büszkén bejelentették a minimálbér középfokúvégzettség esetén bruttó 210 eFtesz, ha ebből kézhez kap az ember 143 eFtot, köszi. Nem vagyok minimálbéres, de mint egyedülálló munkavállaló felháborítónak tartom ezt, mint egy bélyeg ránk van sütve ezt, mert nem vagyunk házások, sőt jó páran szinglik, és még gyerekünk sincs. Miért kell ezért minket megbélyegezni és szivatni?27f

2019. dec. 30. 16:03
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Ugyan mit kapnak azok akiknek gyereke van? Havonta 10 000 ft adókedvezményt 1 gyerekre. És számold ki mi pénzbe van egy gyerek. Csak a 4 gyerekesek kapnak teljes szja mentességet.
2020. jan. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

10 ezer forint az adókedvezményből, és 12 ezer családi pótlék

meg ingyen tankönyv meg ingyen étkezés


azért összehasonlíthatatlan a szoci érával

2020. jan. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!