Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyet lehet érteni Varga...

Egyet lehet érteni Varga Mihállyal hogy a minimálbér emelés béremelést fog kikényszeríteni a nem minimált keresők esetében is?

Figyelt kérdés

Varga Mihály a fidesz egyetlen olyan tagja akit emberszámba lehet venni. Az egyetlen olyna tag aki ha mond valamit arra tán érdemes odafigyelni (mert legalább nem 100%ban kamu)


De azért ez a véleménye hogy a minimál emelése béremelést fog kikényszeríteni a nem minimált keresők esetében, ez mégis hogyan értendő?

Itt vagyok én, nem minimált kapok. Az én keresetemre milyen hatása lesz az emelésnek? Semmilyen.


2019. dec. 31. 14:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kérdéshez a te szociális problémáidnak sincs köze, mégsem beszélsz másról sem...
2019. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Aki olyan cégnél dolgozik ahol nincs éves béremelés az meg is érdemli. Ez nem a rendszer hibája. Amig lesznek olyan emberek akik hajlandóak hulladék pénzért robotolni addig lesznek olyan vállalkozók akik nem fizetnek.

Mennyi álláspályázatot küldtél el az elmúlt 6 hónapban ?

Aki csak nyavajog de nem tesz semmit annak még nem fáj eléggé.

2019. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

"Mennyi álláspályázatot küldtél el az elmúlt 6 hónapban ?"



Olyan 80-90-et.

És számos helyre be is hívtak sőt volt ahova fel is vettek (volna). A bérezés nem jobb még ennyi se lett volna.

Ill azzal se megyek sokra ha egy új helyen bruttó 10-20.000-el többet kapok mert olyan is volt. Mennyi az nettóban? Bruttó 10/nettó 7? Kösz.

Azért a párezerért nem megyek új helyre.

2019. dec. 31. 16:27
 14/20 A kérdező kommentje:
De tudom hallottam már 10000x minden az én hibám én tehetek mindenről, a cégek semmiről, csakis én, még Jézust is én feszítettem meg.
2019. dec. 31. 16:29
 15/20 anonim ***** válasza:

Mit sírsz ennyit? Minimálbért minden évben emelik.


Meg egy-két év, te is minimálbéres leszel, és akkor majd örülhetsz a januári emelésnek.

2019. dec. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

"Meg egy-két év, te is minimálbéres leszel"



Soká lesz az, 250 a bruttóm.

A minimál meg 160 buttó (lesz).

2019. dec. 31. 16:32
 17/20 anonim ***** válasza:
ja ja ja a céges fontosember, aki soha de soha nem árulja el a munkakörét és a végzettségét...
2019. dec. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

a garantált bérminimum 210 bruttó te céges fontosember

számold ki, hogy évi 8% emeléssel mikor ér be

2019. dec. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Majd átjelentenek 4 órába és arra adják a bért. És papíron rendben lesz. Azt hiszed viccelek? Nem egy ember van itt már most is, aki nem annyiban van amiről a szerződése szól és a többlet időt nem fizeti ki. Itt van a 6 órás papírral 8 órát és a 6 órára kapja a dellát.

És neki is megmondták: ha ez így nem jó, ott az ajtó.

2019. dec. 31. 16:38
 20/20 anonim ***** válasza:

Egyet lehet érteni, ez így működik.

Viszont nem fogja a főnöködet arra kényszeríteni, hogy emelje fel a béred, sem téged arra, hogy emeld fel a segged, ha elégedetlen vagy a fizetéseddel.

2020. jan. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!