Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 15 százalékkal emelkedik a...

15 százalékkal emelkedik a minimálbér, ez nagy emelés, mit szóltok?

Figyelt kérdés

Mindig Fideszes voltam, de nemrég csalódtam bennük, hiszen jobban jártak a magasabb keresetek, mint a szegényebbek, az elmúlt 6 évben! Az MSZPÉT nem kedvelem, és már csalódotságomban, azt is mondtam, ha nem vátozik a helyzet, inkább ők...


Erre most megtörténhet amire vártam, és a FIDESZ végre a kisemberekkel is igazán foglalkozik, és 15%-al emeli a minimálbért, ami 10-11 ezer forint nettóban, ez nagy emelés, mert indig csak pár ezerrel nőt!


HŰSÉGES FIDESZES VOLTAM, de kicsit kiábrándultam, és most úgy néz ki tettek egy lépést abba az irányba, hogy gondoskodjanak a szegényebb Fideszesekől is!


MINIMÁLBÉR 15,SZAKMUNKÁS 25%-AL emelkedik


Ez így sem túl sok, de végre valami, mit szóltok?



2016. nov. 22. 13:20
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
98%
Vajon mennyi lehetne, ha negyed akkora lenne a korrupció, mint most?
2016. nov. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
13%
Nyugodj meg, lesz majd akinek ez sem tetszik és még azt is levezeti, hogy tulajdonképpen káros a dolog. Meg különben is: alig másfél év múlva választás.
2016. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
91%

Húha 15 százalék az már valami :D


Biztos vagyok benne hogy van egy bekeretezett képed Orbán Viktorról a nappalid falán és egy "itt az idő" fideszes hűtőmágnesed is kirakva.

2016. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
85%
Mivel ez dolgozónként nekünk kb 350 ezres plusz éves szinten (valamivel minimálbér felett voltak), már most biztos, hogy lesz elbocsátás, plusz részmunkaidő... Erzsébet utalvány, iskolakezdési nem lesz, mert annak az eho-ja meg 14-ről 27-re emelkedik. De jó lesz nekünk.
2016. nov. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
96%

HakapesziM


Mennyi pénzünk lenne, ha nem nyúlnák le a fideszesek?

Vagy te is azok közé tartozol, akik lenyúlják?

2016. nov. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
97%
Most mond mar meg, mi a fenere eleg 10 ezer forint? Egy szatyor kajat nem veszel belole.
2016. nov. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
36%
Én magánszférában dolgozom. Ez csak a közszférára vonatkozik. Tehát én mehetek a sunyiba. Marad a fizetésem 110 ezer ft.
2016. nov. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
15%

"Mennyi pénzünk lenne, ha nem nyúlnák le a fideszesek?"


Jogos, de ez bármelyik kormányra elmondható. Most emelik a minimálbért, és sokaknak még sem fog tetszeni - ennyit mondtam.


"Vagy te is azok közé tartozol, akik lenyúlják?"


Én külföldi munkavállaló vagyok.

2016. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
84%

és azt se felejtsétek el, hogy nem minden egyéni vállalkozó lehet katás, nekik pl az egbizt járulékot a 161250 másfélszeresére kell majd fizetni...

nem beszélve azokról, akik a bér egy részét eddig szebbe kapták, nekik egy fillérrel se fog emelkedni a bérük, mert a munkáltató nem fogja azt mondani, hogy Józsi, eddig volt 100 tisztán, meg 20 zsebbe... most lesz 120, a leadózott minimálbér oszt csókolom.

2016. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
90%

#8 "én külföldi munkavállaló vagyok"


Mi van, nem jó a fideszes diktatúrában? Vagy akkor miért nem jössz haza? Hisz most emelkedik a minimálbér. Márakinek.

2016. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!