Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gazdag tanult emberek mind...

A gazdag tanult emberek mind Fideszre szavaznak?

Figyelt kérdés

Corvinusra járok, sok elitista értelmes jómódú, konzervatív neveltetésű, világot látott, sokszor nagycsaládos embert ismerek, akik elvannak a szép nagypolgári kertes házukban, minden évben nyaralnak, síelnek, teniszeznek, színházba járnak. Szinte az összes a "legkisebb rossz" elvén a Fideszre szavaz, még ha liberálisabb gondolkodású is.

Egyedül a Momentum népszerű még ebben a társadalmi csoportban, a Dk, Mszp, Jobbik szerintük prolik pártjai, akik az túlzott osztogatáson és ígérgetésen kívül semmit nem tennének az országért...



2020. jan. 3. 17:39
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

10es

Ezt a fideszesek is tudják, hogy nem független médiák, de ma mi a független? Az Atv, Rtl ugyan úgy propaganda, ahova Neidermüller, Lendvai Ildikó és Gréczy Zsolt megy nyilatkozni, ha bármiben is lehet szidni a kormányt...

2020. jan. 3. 18:36
 12/35 anonim ***** válasza:
92%

"Nem attol lesz valaki ertelmisegi, hogy egyetemet vegzett, vagy gazdag."


Akkor mégis mitől ha nem az egyetemtől?

2020. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
20%
Aki felelőtlenül orbba szájba leszaporodott és tudott venni csok-mok-hitel kombóból kecót meg suzukit, az szavaz rá, mert még hisznek abban, hogy az az övék lesz valaha ami sosem volt az övék....
2020. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
49%

aki az összes kormány által támogatott hitelre jogosult az valószínű egy év alatt több adót fizet be, mint amennyit te egész életedben

úgyhogy mehet a pofa súlyba panelproli

2020. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
50%

Tulajdonképpen minden értelmes ember a Fideszre szavaz. Ki akarja, hogy olyanok kerüljenek hatalomra, akik szerint a migránsok jobb alapanyag nálunk vagy európa utolsó védőbástyái lennének ezek a bűnöző munkakerülők. Ezt akarjátok ?


Orbán alatt tartósan alacsony a rezsi és az infláció. Most is ugyanannyiért veszem a tejet, tejfölt, kenyeret. Csak az egészségtelen luxus ételek, csípsz ára ment fel valamelyest, de az fizesse is meg aki ilyenre vágyik. Tartósan növekednek a bérek és valóban jó minden gazdasági mutató tartósan.


A ballibek idején megtapasztaltuk az államcsőd közeli hyelzetet, amikor 13x volt gázár-villanyár emelés, nem volt munka, béremelésről nem is hallottál és IMF hiteleken vegetáltunk. Csak a szegényebb embereket tudják megvezetni a liberálisok, de őket sajnos már elrontották

2020. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
63%

"kormány által támogatott hitelre jogosult az valószínű egy év alatt több adót fizet be"


Mert mennyi adót fizetsz 5 gyerekre te éhenkórász ingyenélő tróger?

2020. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
44%

örjöng a kis proli :DD

10+10 millió hitelhez mennyi jövedelem kell? üsd csak be a kalkulátorba

10 millió csok, 3 gyerek az 6-9 év GYES tehát egy keresőre 200 ezres törlesztők/hó


pofa súlyba panelproli

2020. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

16os

Szinte mindenben egyet értek veled.

Annyi, hogy a liberálisok - momentum, lmp, volt szdsz, fidesz szavazók nem szegények, nem hiába a nagyvárosokban, Budai területeken erősek.

A szegény ellenzéki szavazók az osztogató szoci pártokra szavaznak - dk, mszp, jobbikra.

2020. jan. 3. 19:01
 19/35 anonim ***** válasza:
45%

"10 millió csok, 3 gyerek az 6-9 év GYES tehát egy keresőre 200 ezres törlesztők/hó"


Látom pontosan tudod te éhenkórász. Én sajnos nem tudom ennyire pontosan, mert én megdolgoztam azért amim van, és aztán szaporodtam, így nem is kényszerülök se orbánodat se gyurcsányt meg mást sem lexopni, te szellemifogyatékos nyomorúság talicskása:D

2020. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
56%

Aki olyan gazdag, eleve miért támogatjuk további ingyen pénzzel?


Én megtudom érteni, hogy a gazdagok támogatják a fideszt, de az érdekeltséget összekeverni az értelmiséggel banális hiba. Nem véletlen hogy minden komolyabb kulturális és tudományos kör elhatárolódott már a fidesztől és intézkedéseiktől.

2020. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!