Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tartjátok nevetségesnek...

Nem tartjátok nevetségesnek azt amikor a liberálisok a kereszténységre hivatkoznak?

Figyelt kérdés
Sokak szerint a kereszténység nem fér össze a rasszizmussal, a gyűlölettel, az antiszemitizmussal, elvégre a Megváltónk is zsidó volt. Egyre inkább elterjed a judeo-kereszténység lásd pl Hit Gyülekezete. Én ezt nem értem, hogy miért kellene egy kereszténynek filoszemitának lennie? A zsidó vallás összeegyeztethetetlen a kereszténységgel és Jézust a zsidók ölték meg. És miért kellene egy kereszténynek migránspártinak lennie? A muszlim vallás része a kereszténygyűlölet. Tényleg nem értem, hogy fér össze egyes emberek fejében a kereszténység a liberalizmussal.

2020. jan. 4. 14:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A politikában a vallás amúgy is csak egy politikai fogás, szóval nincs értelme miről beszélni.
2020. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
62%

A zsidó, keresztény és iszlám lényege ugyanaz, nem tudom, mi alapján állítod őket szembe egymással.


Mi ballipsik azért szoktunk a kereszténységre hivatkozni, mert a jobberenek annak a védelmére hivatkozva követnek el keresztényietlen cselekedeteket. Felőlem lehet rasszista aki akar, csak maradjon következetesen az és ne beszéljen össze-vissza.

2020. jan. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az jut eszembe a kérdezőről, amikor Beer Miklós vitatkozott egy nagy kereszténnyel:

"Beer Miklós elmesélt egy esetet, amikor egy gyalázkodó levelet kapott valakitől, aki rákérdezett, hogy a püspök tényleg egyetért-e Ferenc pápa gondolataival, mert ha igen, ő inkább kilép az egyházból. Amikor Beer felvilágosította az illetőt, hogy az egyházfő valójában a hegyi beszédet idézte, arra azzal reagált a levélíró, hogy ő ugyan nem tudja, mi az a hegyi beszéd, de a pápának nincs igaza, és kész."

[link]

2020. jan. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Meg aztán mit vársz a nagy magyar kurväzós kokózós bűnözőkkel haverkodós mutyizós nemzeti kereszténységtől?
2020. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező.

Logikátlanul provokálsz, látszik, hogy beittál abból ami a szennycsatornából folyik.

2020. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

Nevetséges, vagy inkább felháborító. Én soha nem pofázok bele, hogy durban, nagy molban kezdejék-e az intenacionálét, vagy hogy kecskét tosszanak-e, vagy a bélát?

A liberósok szabadok, leginkább a jólneveltségtől, még az emberi vonásoktól.

2020. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%

@14:40


Ok, boomer

2020. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Szerintük a kereszténység nem fér össze a politikával, pedig igenis összefér esetleg csak a liberális demokráciába és politikába nem. A demokráciák, így a politika is lehet más, alapból is mindenhol különböző demokráciák voltak/vannak. Ha az emberek megszavazzák a keresztény demokráciát, akkor az azt jelenti hogy abban a nemzetben van helye a politikába és a demokráciába a kereszténységnek. Ugyanúgy közelkeleten az Iszlámnak is. Európa amúgy is keresztény gyökerekkel és alapokkal megáldott földrész, és már csak az őseinknek járó tisztelet adás miatt is fontos megőrizni ezt és az identitás tudásunk. Az olyanok nem tudom mit hisznek, akik szerint a kormánynak csak gazdasági feladatai vannak. A kormányok, az erős kormányok feladata a nép és az identitás megőrzése is, illetve a kultúra megörzése!
2020. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%
A balliberálisok gyakorlottak hazudozásban. Kihasználják ellenfelük ideológiáját, azt kiforgatva, a saját érdekük szerint. Az sem normális, hogy szakállas nők szerepelnek a tévében, de képesek azt hazudni, hogy ez természetes.
2020. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

@15:07


Akik azt állítják hogy a szakállas nő normális, szerintem közülük egyik sem hozsannázik vasárnap a templomba.


Viszont a Fidderek úgy kereszténykednek, hogy közben lopnak, csalnak hazudnak.


Ez a különbség, érted már trollocska?


Azt rovod fel, hogy valakinek van egy számodra nem tetsző politikai társadalmi ideológiája, annak javára, hogy valaki hazudik magának egy politikai, társadalmi ideológiát, aminek teljesen ellentétesen cselekszik.

2020. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!