Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Úgy tudom, hogy a kormány...

Úgy tudom, hogy a kormány "pedzegeti" a facebook ellenőrzés alá vonását?

Figyelt kérdés

Vajon lehet ehhez köze annak, hogy "Zuckerbergék" megnyitották a face élérhetőségét a darknet felé is?


Még most sem tértem észhez a "sokktól"! XD

Vagy mi a franc lehet ennek az oka?


2020. jan. 8. 15:45
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Tor-ral rendelkezőknek:


[link]

2020. jan. 8. 15:48
 2/20 A kérdező kommentje:
Ez közveszélyes húzás volt, a facebookozók ellen!
2020. jan. 8. 15:51
 3/20 anonim ***** válasza:
Hogy vonná ellenőrzés alá ha nem magyar tulajdonú a cég? Maximum a hozzáférését tilthatná le
2020. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Piros Kalapács-nak:


Most már azt sem!

2020. jan. 8. 16:15
 5/20 A kérdező kommentje:
Remélem nem akarod kifejteni, hogy a kormány hogyan képes szabályozni az onion hálózatot! :D
2020. jan. 8. 16:17
 6/20 anonim ***** válasza:
27%
bezzeg ha fordítva lenne, hogy a jobboldal számára kínos híreket hallgat el a facebook és jobboldali politikát nyom az emberek arcába jobboldali hirdetéseket fogad csak be akkor az összes baller eltorzult arcal üvöltne sírna szűkölne
2020. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekik gyerekjáték szabályozni de az a nagy helyzet, hogy az agy által generált tudat kollektív szinten kisértetiesen hasonlít az internethez.
2020. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem köze van hozzá, bár inkább Kína és Oroszország ihlette nem Magyarország. Mi még addig védve vagyunk a teljes elfajulástól amíg a Fidesz nem rugat ki minket az unióból.
2020. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

"Nekik gyerekjáték szabályozni "


Ja.

Ami még a CIA-nak sem sikerül, az a Magyar kormánynak gyerekjáték.


Tanultad, vagy eleve ilyennek születtél? XD

2020. jan. 8. 16:22
 10/20 A kérdező kommentje:

#9-nek:


Ez lehet.


Viszont akkor is iszonyatos felelőtlenség volt teljes hozzáféréssel megnyitni az onion hálózat felé!


Mernék komolyabb összegbe fogadni, hogy már hackerek ezrei dolgoznak gőz-erővel csak azért, hogy elmondhassák hogy ők voltak az elsők!


Én ismerem a darknetet!

2020. jan. 8. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!