Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik támogatói egyetértene...

A Jobbik támogatói egyetértenek Orbán Viktorral, hogy visszautasítja a Nemzetközi Valutaalap követeléseit és nem hajlandó további megszorításokra?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 14:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint támogatom, de ebben maga a Jobbik párt is támogatja a kormányt.
2010. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A Jobbik párt tudom, hogy támogatja. Én a Jobbik tagjaira vagyok kíváncsi.
2010. júl. 21. 14:58
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A pártot a Jobbik tagjai alkotják! vagy akkor én nem értem...
2010. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen!
2010. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

jobbik SZIMPATIZÁNS vagyok. és ugyan egyetértek azzal, hogy EU-t és IMF-et visszatolni, viszont ezzel most rohadtul nem értek egyet.


20 éven át úgy táncoltunk ahogy ők fütyülnek, iszonyatosan egy idióta döntés egyik percről a másikra fejberúgni őket. Nem szabadott volna ekkora fordulatot venni, nagyon meg fogjuk szívni.


A jobbik szerintem csak az emberek miatt tolja, hogy ez így jó, vagy lehet, hogy még tetszik is neki. Viszont a sok szavazó hülye azért helyesli. Ők ezt úgy fogják fel, hogy "há'!! E'zavartuk a mocskos IMF-et, itt az aranykor!!"

2010. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Egyik párt véleményével sem érthet egyet a teljes tagsága. Ez szerintem egy normális demokratikus jelenség. Ellenkező esetben már fanatizmus lenne.
2010. júl. 21. 15:04
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

Persze, minden épeszű ember támogatja aki a nemzet érdekeit nézi!


A Jobbik meg főleg, hisz ők meg újra akarták tárgyalni az egészet, itt meg csak arról van szó, hogy be akarnak ugatni gazdasági érdekcsoportok az ország működésébe! Vérlázító...és jogilag 0 közük van hozzá.


Most 1 euró pár forinttal drágább, de nem a nép lesz megszorongatva! A nemzeti önrendelkezéshez ez egy nagy mérföldkő lehet, a piac meg majd helyrerázkódik!

2010. júl. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

Én nem vagyok jobbikos, de szerintem a jobbikosokat se ejtették a fejükre (mindet legalábbis), úgyhogy ezt támogatniuk kell.


Vicces, hogy hétfőn a spekulánsok még tettek egy kísérletet (forint gyengítése), azóta ennek a hatásai már nagyjából meg is szűntek. Sőt, most már a külföldi sajtóban sem csak a bankadóval szembeni bégetést lehet olvasni, hanem megjelentek a vele szimpatizáló cikkek.


Nem Magyarország lesz az egyetlen, ahol bankadót vezetnek be, erre készül Németország és sok más ország is. Ha még néhány hétig ellenáll a kormány az egyébként gyengülő liberális nyomásnak, akkor megnyeri (és megnyerjük) ezt a politikai csatát.

2010. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

15:08


"Most 1 euró pár forinttal drágább"


Hétfőn ugrott 280-ról 290-re az árfolyam. A baloldal kórusban bégette itt a gyk-n, hogy nemsokára 330 meg 400 lesz, meneküljön mindenki, amíg nem késő, világvége van, végünk van, úristencsődbemegyazország, orbánmondjonle.


Most éppen 284 az euró, a spekulánsok ennyire voltak képesek. Sokba került a balliberálisoknak és az általuk meghülyítetteknek a hétfői vicc, és nem térült meg.

2010. júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%

15:03


"Nem szabadott volna ekkora fordulatot venni, nagyon meg fogjuk szívni."


Ezt csak állítod, de nem tudod bizonyítani. Miért fogjuk megszívni?


Szokásos szoci baromság, alaptalan pánikkeltés. Még pár napig csináljátok, aztán megunjátok, hazamentek.

2010. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!