Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért visszakozik a Fidesz...

Miért visszakozik a Fidesz állandóan?

Figyelt kérdés

Kitaláltak, hogy legyenek iskolások a 6 éves gyerekek. Utána már nem kötelező meg lehet kervenyezni h ne.


Behozzak h a felsooktatashoz nyelvvizsga kelljen utána visszavonjak.


Pedig utóbbi teljesen jó ötlet volt, amúgyis nyelvvizsga kell hozzá. Rengetegen vannak akik csak lustasagbol, trehanysagbol nem teszik le a nyelvvizsgat, ezzel nem szereznek diplomát és élveszik másoktól a helyet.



2020. jan. 13. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

"Kitaláltak, hogy legyenek iskolások a 6 éves gyerekek. Utána már nem kötelező meg lehet kervenyezni h ne."

A vicc az, hogy eredetileg is úgy volt hogy lehet kérvényezni hogy ne menjen valaki 6 évesen iskolába, csak ezt a felét az ellenzékiek mindig elfelejtik, mert akkor nem lehet vele senkit hergelni. Nem új szabály a kérvény, csak neked most derült ki hogy lehet.

"Behozzak h a felsooktatashoz nyelvvizsga kelljen utána visszavonjak."

Ez tényleg hülyeség volt és ebben tényleg visszakoztak. Mármint az volt hülyeség hogy visszakoztak, mert fontos lett volna éppen a diplomára vágyó fiatalok számára.

Könnyebbség lett volna a fiataloknak, mert a diplomához kötelező egy nyelvvizsga. Most majd megint tömegek lesznek akik csak a nyelvvizsga hiánya miatt nem szerzik meg a diplomájukat - neked meg nekem, én minden adófizetőnek meg megint megy el majd az adód feleslegesen újabb meg újabb diplomamentő programokra.

2020. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

#1 Értem, tehát az költségvetési szinten aprópénzes diplomamentő program zavar, de gondolom a nemzeti konzultációk, Soros-kampányok, stadionok, külföldi focicsapatok és agyházak támogatása az nem zavar.


A kérdésre a válasz: a Fidesz mindig visszatáncol, ha érzi hogy az elmebeteg ötletei az értelmesebb emberek körében összeszorított öklöket generálnak, mert egyrészt félnek tőle hogy esetleg pl. meg kelljen szavaztatni valamit, mert akkor kiderülne mekkora a tényleges támogatottságuk. Az olimpiát is gyorsan visszavonták mikor felmerült a népszavazás lehetősége, az internetadótól is meghátráltak. A másik, még fontosabb indok, hogy ezek sokszor amúgy csak gumicsontok: amíg ez van közbeszéden, nem figyelnek rá az emberek hogy mennyi pénzt lopnak el meg milyen egyéb felháborító dolgokat művelnek.

2020. jan. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 A szövegértés látom nem erősséged a képzelgés annál inkább.

A diplomamentő program zavar HA el lehetett volna kerülni. és egy árva szót nem írtam a többiről, szóval ne képzelegj!

2020. jan. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 karacsonyi krampusz ***** válasza:

én még nem vettem észre hogy visszakozott volna bármiben is!

Becsületesen teszi a dolgát,amit kell,és reálisan kormányoz!


Büszke vagyok rájuk!

2020. febr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!