Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Miért tagadja le állandó...

Orbán Miért tagadja le állandóan hogy roma?

Figyelt kérdés
Miért nem vállalja fel a származását? Ennyire szégyenli?

2019. dec. 26. 21:14
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
65%

Még sosem hallottam, hogy valaki erről kérdezné őt. Az meg, hogy nem hangoztatja, meg nem mondogatja, hogy ,,cigányok vagyunk”, nem jelenti azt, hogy letagadja!


Ha én nem mondom el senkinek, hogy 12 évesen még bepisiltem, nem jelenti, hogy letagadom.

2019. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
71%

Elsőnek teljesen igaza van, én sosem hallottam letagadni, de kérdést sem erre vonatkozólag..

Viszont érdekelne, hogy honnan szedted, hogy Orbán roma? :D

2019. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
5%
Neki nem kell az etnikai származásával "coming outolni". A baj ott van, hogy az újságírók kerülik ezt a témát ill. tagadják (még u.n. baloldaliak is a feltételezést is), holott akár ki is kerülhetnék a választ, ha már az igazat nem merik kimondani.
2019. dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
44%

"Viszont érdekelne, hogy honnan szedted, hogy Orbán roma? :D"


Beírod a keresőbe, hogy "orbán cigány" és megnézed a képeket. Nem kell hozzá PhD.

2019. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
74%

Egyetlen olyan nyilatkozatot nem láttam még, ahol erre kérdeztek volna és tagadta volna Orbán Viktor.


Meg úgy mellesleg, ha roma származású is, és ennek ellenére ilyen szinten sikerült integrálódnia, akkor azt mondom, hogy Orbán számára ez nem szégyen, hanem inkább ő egy követendő példa mások számára!


Mi a bajod a roma származású emberekkel, kedves kérdező? Talán rasszista vagy?


És mint írtam, nem a származás a gond, hanem az, hogy valaki nem tudja betartani a társadalmi normákat és állat módjára viselkedik. És sajnos ilyen magyarból és romából is elég sok van!

2019. dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
51%

Nem tagadja. Nyilvánosan rákérdeztek, ez akkor volt amikor fél ázsiai származékoknak nevezett minket.

Orbán: "Anyám román..." Youtubon egy darabig fent volt a video, itt a Gyakorin is megosztásra került.

2019. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
55%

"Meg úgy mellesleg, ha roma származású is, és ennek ellenére ilyen szinten sikerült integrálódnia"


Persze, mint Farkas Flórinak. Ő is remekül integrálódott.

2019. dec. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
62%

Mert sokat veszítene a népszerűségéből, sok fideszes máig nem tudja. Valószínűleg szégyenli is. Bár másik ágról egyszer azt mondta állítólag, egy másik kisebbség tagja. Egyszer olvastam, hogy tiltakozott ez ellen, hogy ezt csak terjesztik róla, és nem az. A képek alapján azonban nyilvánvaló az igazság, még a gyerekein is nagyon látszik.

Egyébként nagyjából az sem igaz, amit kérdez.

2019. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
92%

Lehet tőlem kínai is

Ha normálisan vezetné az országot lesz@rnám

Bár így is lesz@rom pedig felvet némi problémákat a kormányzása

2019. dec. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim válasza:
37%

#2 vagyok, #4, megnéztem a találatokat.

Az első tízet néztem meg, el is ment sok értékes perc az életemből....

Ebből kettő egy ellenzéki roma oldal, ami tagadja, hogy Orbán az lenne. Egy kormányközeli és egy ellenzéki is tagadja, két ellenzéki utal rá, hogy igen, de bizonyítékot nem hoz (egy videó le van tiltva, amin elvileg lenne), egy kormányközeli nem foglalkozik azzal, hogy az-e, három pedig nem is ezzel a kérdéssel foglalkozik (kettő ellenzéki, egy kormányközeli).

Ezek után a wikipédiát is megnéztem, ahol erről nincs szó (és természetesen az ellenkezőjéről sem).


Ezek után (bár nincs phD-m, nem vagyok biztos abban, hogy az eredeti kérdésben nincs-e hiba...


#6, érdekelne az a videó.. Nincs meg valahol?

Én nem találtam ilyet, csak annyit, hogy "Sípos Erzsébet gyógypedagógus volt, aki hátrányos helyzetű cigány gyerekeket és értelmi fogyatékosokat tanított sziszifuszi munkával írni, olvasni, beszélni, járni."

Ebből nekem továbbra sem egyértelmű, hogy Orbán cigány lenne. (Írásod szerint amúgy is félig román lenne, ami meg csak nem ugyanaz, mint a roma...)

2019. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!