Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma olvastam egy cikket ahol...

Ma olvastam egy cikket ahol egy anya azt állítja Kanadába, a szülők tudta nélkül átoperálják ellenkező neművé az ovisokat tömegesen óvodai tanterv keretébe, megnéztem a riportnak álcázott propaganda fogást, ennyire be van tojva a fidesz?

Figyelt kérdés

Természetesen az egyik fidesz tv műsorán adták le állítását aki 2012 be hazaköltözött de most jutott eszébe hogy ő menekült mert az ovisoknak azt tanítják hogyan közösülnek a melegek.

Hogy bírnak ekkora baromságot röhögés nélkül előadni?


2020. jan. 17. 07:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
35%
Fidesz tévé nélkül is vannak ennyire groteszk és visszataszító dolgok Kanadában. Én ezen szoktam röhögni, amikor valaki ezt tagadja, pedig erről kanadai hírportálok is írnak. Dugjuk homokba a fejünket, úgy nem kell szembesülni a valósággal...micsoda szemlélet.
2020. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
64%
Én Kanadában élek, és olvastam, hogy Magyarországon az elmúlt években két családnál is előfordult, hogy a szülők halálra éheztették a gyereküket. És védőnő, orvos sem tett semmit ellene. Most akkor ez alapján kellene megítélni az országot? Vagy a börtönből szabadult apa, aki megkapta láthatásra a gyerekeit és agyonverte őket. Minden országban vannak beteg szülők.
2020. jan. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
59%

12

HA Kanadában élsz, akkor pontosan tudhatod, hogy a gyerekek valóban bátorítva vannak különböző hivatalnokok által a szüleik feljelentésére. Helytől függő vehemenciával.


Kirívó és kivételes mulasztások miatt marasztalnád el a Mo-on előfordult esetek miatt Mo-ot, míg kanadai törvényekre vonogatod a vállad.

A felelős védőnőt-orvost olyanért vonják felelősségre, ami Kanadában NEM IS LÉTEZIK. Nincs védőnő, és a családi orvos sem JÁR házhoz, pláne egy GYERMEK-szakorvos. Ha valaki SOHA nem viszi orvoshoz Kanadában a gyerekét, észre sem veszik, csak amikor beíratják az iskolába, és kell a védőoltások bizonyítása.

2020. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
56%

Én speciel örülök, hogy figyelnek a gyerekre az iskolában, és arra bíztatják, hogy ha gond van otthon, akkor merjen róla beszélni.


Magyarországon sem jár házhoz a gyerekorvos, egyszer jön ki a gyerek születése után. A lányom nem volt beteges, évekig nem látta a gyerekorvos. Százszor inkább lennék gyerek Kanadában, mint Magyarországon, nincsenek túlterhelve az iskolában, nem stresszesek, beszélhetnek a problémáikról, mindig van kihez fordulni.

2020. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
48%

14

Ja, nincsenek túlterhelve, de nem is tanulnak semmit. Még 10 éves gyereknél se probléma, ha nem tud olvasni. nem tanítanak történelmet, ami megérthető egy gyarmatnál.

Neonfényben vannak egész nap, azaz 1 tanóra, aztán egy óra lébecolás -pihenni?-, aztán megint egy óra, utána kajálni -ha van otthon valaki hazamenni ebédre-, aztán vissza 1 tanóra, utána megint 1 óra lógás -megint pihenni-, aztán még egyóra "tanulás".

Olyan póttanár bácsikkal, mint a kisTRudeau volt. Különben vagy katolikus iskolában a büdös feketékkel és más színesekkel, vagy államiban a prolikkal.

Kivéve, ha kiperkálod a magánsuli árát, egyenruhával, szakképzett tanárokkal. Különben marad a no-white-males + letakart muzulmán nőféle tanári kar, az iskola elé büszkén kitett táblával, hogy EBBE AZ ISKOLÁBA 142 féle nép gyerekei járnak. Hála a kisTrudeau apjának, ugye.


Persze választhatja valaki az otthon tanulást is. Ha szerencséje van, csak aláíratják, hogy semmiféle anyagot-segítséget-vizsgáztatást NEM kér, még 4-500dollárnyi tankönyvet se. Ha nincs, akkor zaklatják a helyileg szokásos módon.


Javaslom, nézz utána az új gendertörvényeknek a gyerekek nevelési javaslataival. Mert azok ott vannak, ha nem is alkalmazzák -egyelőre- mindenhol. Winnipegben nyilván nem, de Hamiltonban biztos örömmel.

2020. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
80%
Iskolában dolgoztam 2 éve, pont 9-10 évesekkel, mindenki tudott olvasni. Délelőtt van 15 perc szünet, délután szintén, illetve 1 órás ebédszünet, aminek fele evés, másik fele udvaron szaladgálás, játék. A lányom 8.-as, szerintem sok érdekes dolgot tanulnak, bár tény, hogy nem kell napi 8-10 oldalt bemagolniuk, amit 2 hét múlva el is felejtene. Tanulnak főzni, varrni, szerelni, hangszeren játszani, sok a sport lehetőség. Van gyerekkora a gyereknek. A középiskolában már többet kell tanulni, az egyetemeken pedig jó az oktatás. Legtöbb ismerősöm lehet, hogy nem tud évszámokat, királyokat, hadvezéreket felsorolni, de jó munkájuk van, általában jól élnek, és nem kell aggódniuk a jövőjük miatt, nem fulladnak bele a hitelekbe. Vidéken élünk, a lányomnak egyetlen színesbőrű osztálytársa sincs, de ha lenne sem zavarna minket, nem vagyunk rasszisták. Nem tudom te kit tartasz prolinak, a környezetünkben vannak diplomás emberek, szakemberek, munkások, vállalkozók, és farmerek is, egyiküket sem tartom kevesebbnek a másiknál.
2020. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
19%

16

Milyen érdekes, kifogtad az álomiskolát. Ahol van művészeti és zenetanítás, 10 évesen mindenki tud olvasni és európaiak mind.

Szinte hihetetlen. A kanadai újságok meg azon méltatlankodnak, hogy szükség lenne a zene-ének és a rajz-művészet órák visszahozására, de nincs pénz a tanárokra. Meg minden évben előkaparnak egy-két leérettségizett, az összes kreditet megkapott fiatalt, akiről kiderült, hogy még olvasni sem tud, csak megcsinálta a %okat, a teszteken elérte a minimumot. És a tanárai közül egy se vette észre, hogy csak nézi a betűket, de olvasni sem tud.


Hogy a te iskoládban hogy oldják meg, hogy 9-12-ig egyetlen 15 perces szünet van, az kérdéses. Egyáltalán, milyen iskoláról beszélünk, állami vagy nem? Esetleg montessori vagy alternatív a speciális gyerekeknek.


De mindegy is, bezzegországokban az iskola is csak bezzegiskola lehet, igaz-e.

2020. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
80%
Manitobában élek, az összes school division-ban van zene és művészeti oktatás. 9 és 11.45 között van 15 perc szünet, utána ebédszünet. Kisvárosban élünk, nem európaiak vannak itt, hanem kanadaiak. Mikor nagyvárosban éltünk, többféle rassz volt az osztályban, de a lányom osztályában ő és egy ukrán fiú voltak a bevándorlók, a többi gyerek Kanadában született. A többi osztályban voltak többnyire indiai, filippin esetleg orosz, ukrán gyerekek, de semmi gond nem volt velük. Egyébként még Magyarországon kezdte a lányom az iskolát, ott is egy nagyon jó iskolát fogtunk ki, de azért többnyire nem ez a jellemző. Én itt azt látom a környezetemben, hogy aki tovább akar tanulni, az tud is, aki meg nem, az választ egy jó szakmát, és abból is vígan megél. Nem értem, hogy ha ennyire rossz neked Kanadában, akkor miért nem mész vissza Magyarországra. Én egyébként szeretem Magyarországot, szívesen megyek haza látogatóba, és sajnálom, hogy ilyen rossz az oktatás, az egészségügy és az átlag életszínvonal.
2020. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
18%
2020. jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
14%

Igazából igazolod, amit mondtam, hogy helyileg meghatározott, hogy hol milyen az oktatás, pedig legelőször azt mondtad, hogy KANADÁBAN olyan, mint Manitoba 1 kisvárosában és valahol egy nagyvárosban. De pontosan tudod, az biztos, hogy Manitoba nem jellemző Kanadára, főleg németek lakják, és mennoniták. Bár elég érdekes, hogy véletlenül Winnipeget említettem, és kiderül, hogy PONT Manitobára írtad, amit.


A nő meg aki a könyvet írta, a kanadai törvények által liberálisan kimaxolható legrosszabbat fogta ki, Torontóban, mert ott volt munkájuk.


Nekem nem kell bizonygatnod a különböző népekkel való szimpatizálásodat. Vagy gondolod, hogy a gyk-ról is visszajuthat a munkahelyedre?

2020. jan. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!