Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma olvastam egy cikket ahol...

Ma olvastam egy cikket ahol egy anya azt állítja Kanadába, a szülők tudta nélkül átoperálják ellenkező neművé az ovisokat tömegesen óvodai tanterv keretébe, megnéztem a riportnak álcázott propaganda fogást, ennyire be van tojva a fidesz?

Figyelt kérdés

Természetesen az egyik fidesz tv műsorán adták le állítását aki 2012 be hazaköltözött de most jutott eszébe hogy ő menekült mert az ovisoknak azt tanítják hogyan közösülnek a melegek.

Hogy bírnak ekkora baromságot röhögés nélkül előadni?


2020. jan. 17. 07:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
5%

"Vidéken élünk, a lányomnak egyetlen színesbőrű osztálytársa sincs, de ha lenne sem zavarna minket, nem vagyunk rasszisták. "


Ez eléggé beleégett az emberek agyába, hogy a bőrszín miatt nem akarnak X osztályba járatni egy gyereket vagy Y kollégát felvenni egy munkahelyre. A viselkedés miatt nem, mivel bárkiik bárkikkel nem tudnak együtt élni. Ezt hívják TÉVESEN rasszizmusnak. Kanadában is ilyen téren tök hülye az átlag toleráns.

2020. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
81%
Azt a k...rva. Tehát aki TAPASZTALATBÓL ír és nem az agymosott beteges dolgokat kántálja az 0%...fidesztrollok előre. Nem szégyellitek magatokat?
2020. jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
#22 Mik az agymosott beteges dolgok?
2020. jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

22

és honnan tudod, hogy "tapasztalatból ír"?....

2020. jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!