Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Orbán kormány sokat ártott...

Az Orbán kormány sokat ártott a magyar futballnak?

Figyelt kérdés
Úgy látom, hogy Orbánék felháborító költései sokakban már egy olyan ellenszenvet váltottak ki a futball és a focisták felé ami azelőtt nem létezett mert nem érdekelte az embereket az egész téma vagy kifejezett focikedvelők voltak. Mára úgy látom akit nem érdekelt eddig az jól megutálta aki szerette annak meg jó része elfordult tőle Orbán beteges mániája és pénzszórása miatt.
2020. jan. 19. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Mára csak az maradt a foci környékén, aki élősködik rajta, a szakembereket rég kitúrták. Ez lett az eredménye a pénzesőnek.
2020. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mindentudó99 ***** válasza:
90%
Rosszul látod aki a politika miatt utálta meg a focit az soha nem is szerette. Ha valaki utálja a kormányt akkor is így marad ha új stadiont kap a kedvenc csapata. Aki meg szidja focit meg stadionépítéseket az már korábban se szerette. Ártani biztos nem ártott inkább mondanám hogy kevesebb eredményt hozott mint sokan szàmítottal rá.
2020. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit látok, hogy a szurkolók "keménymagja" a talán 30-as, de inkább 40-es korosztály, a közönség nagy része meg 50-es, 60-as korosztály. Ők azok, akik még a NER előtt lettek szurkolók. Illetve ebből a korosztályból egy-kettő elhozza a gyerekét is. (Aki a 444-en szidja a magyar focit, az korábban se járt meccsekre!)


Én bőven 30 alatt vagyok, és azzal még megbarátkoztam volna, hogy nem az én korosztályom van kint meccsen. Én azt untam meg, hogy minden áldott meccsnek az volt a fogatókönyve a lelátón, hogy egy random ember megjegyzi, hogy milyen sz@rul játszik a csapat (amiben volt igazság sajnos), egy másik meg hogy mekkora áruló, hogy a saját csapatát szidja, igazából csak a bíró van ellenünk, és akkor egymás torkának ugranak. Egyszer meg kihagytam egy szezont, amikor visszamentem, akkor a régi "sztár" légiós játékosokból alig maradt valaki, teljesen új, számomra ismeretlen "sztárok" voltak. Ja és közben egy igazi szurkoló természetesen vesz poliészter szurkolói mezt, ami szinte annyiba kerül, mint Armani ing...


Terjengenek persze legendák, hogy a 2000-es évek elején meg a 90-es években az én gyerekkoromban mekkora meccsek meg mekkora szurkolások voltak. Nem azt mondom, hogy kifejezetten hiányzik az oldschool huliganizmus a röpködő sörösüvegekkel meg petárdákkal (a füstbomba mondjuk szerintem még abszolút feleférhetne, a nevével elelntétben nem árt senkinek, csak színes füst jön ki belőle). De az ellaposodott, pénzorientált, mindeközben teljesítményt nem nyújtó foci hangulata szintén nem vonzó!

2020. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kényelem tunyává teszi az embert. Puskás stadionban lett hűdejó focista? Nem. A puskásakadémia meg az mb100-as legutolsó soroksári csapatot se volt képes megverni, pedig milyen csuda stadionjuk van, micsoda edzó, micsoda játékosok és gázsik!
2020. jan. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!