Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely miért nem...

Karácsony Gergely miért nem szólal meg legalább a Városliget tovább rombolásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Úgy volt elvileg, hogy ha ő lesz a főpolgármester, akkor le lesz állítva a Városliget rombolása. Ezzel szemben azt látni, hogy tovább folytatják a rombolást, holott hónapok óta már Karácsony Gergely a főpolgármester.

Itt egy kép is, ami a napokban készült: [link]


Az is elég feltűnő, hogy nagyon nagy a csend a Városliget ügyében, Karácsony Gergely ezekkel kapcsolatban még meg sem szólalt. Mi ennek az oka?



2020. jan. 20. 19:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
"az én véleményem nem fog megváltozni", ezt mondta?
2020. febr. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen, ezt mondta. Ha nehezen megy a szövegértés, akkor elmagyarázom, hogy ez azt jelenti, hogy a kormány a három épületet nem építi meg máshol, valamiért csak itt akarják, vagy sehol (talán azért, hogy nehogy már az ellenzéknek legyen igaza.) Azt mondták, tehát, hogy ha nem akarják itt azt a három épületet, akkor nem építik meg, erre mondta Karácsony, hogy ő nem akarja, hogy megépüljön, és azt később sem akarja.
2020. febr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%

12

Miben NEM változott eddig meg a Karácsony "véleménye"?

2020. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Többek között az értékrendjében. Más kérdés, ami összetett gondolkozásra utal, amit én erénynek tartok az egybites gondolkodókéval szemben, hogy képes az értékrendjei között prioritást kialakítani, a magasabb rendű értékrend tényleges megvalósulása érdekében alacsonyabb rendűekkel szemben ha kell, fájó szívvel is szembemenő döntéseket hozni. Ez racionális, felelős gondolkozásra vall.

Számos elvekből viszont nem adott fel, de van, hogy az ember olykor kénytelen kompromisszumokat hozni, mint mondottam, különben káosz lenne.


Mivel érzem a kötözködést a hozzászólásodban, meg tudnád inkább azt fogalmazni, hogy mire vagy kíváncsi, milyen (látszólagos) önellentmondásokat vetsz a szemére, amivel valójában nem egy magasabb rendű nemes cél vezérli?


Csak mert a kérdésed elég álságos. Ha van egy véleményed, akkor ne kérdésben sugalld, hanem legyen gerinced kijelenteni, és tényekkel, érvekkel alátámasztani!

2020. febr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ja és konkrétumokkal, ne ködösítve, ha tudod.


Egyébként a nagy "változások" pont Orbánra és a Fideszre jellemzőek: azok voltak már mindenek, és azok ellentettjei: liberális, ateista, polgári, keresztény, illiberális, szélsőjobbos. Voltak már egykulcsos SZJA ellenesek, majd gyorsan kétharmados törvénybe vezették az egykulcsos adót, bevándorláspártiak, majd bevándorlásellenesek, mégis bevándorlást segítők ha adnak egy kis jutalékot a fideszes haveroknak (a letelepedési kötvény erről szólt). Voltak demokraták, most autokraták.

Mondta Orbán, hogyha gyenge a forint, le kell mondania a miniszterelnöknek, a kormánynak, de még nem hallottam ilyen témában bejelentést, de lehet, hogy csak én vagyok tájékozatlan. Ha így van, akkor kérlek, linkelj!

2020. febr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15 Ne erőlködj! Karácsony pár hónap alatt váltott abból hogy csak unikummal tudja elviselni az mszp-t, oda hogy a jelöltjük lett. Pont ugyanígy a választási kampánya után egy-két hónappal már totál mást mondott, tett amikor nyert.

Hiába erőlködsz, a fidesz 30 éve nem összevethető ezzel a váltogatással.

2020. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tényleg jobb, ha nem erőlködök. Nem kell mindent megértened, főleg, ha nem akarod.
2020. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!