Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely miért...

Karácsony Gergely miért parkolt arrébb, amikor az MTV székházához ment?

Figyelt kérdés

2020. jan. 22. 10:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

"A Kúria nem értett egyet azzal, hogy az úgynevezett Tao-támogatás nem minősül közpénznek. Kiemelte, hogy a Tao-támogatást élvező gazdálkodó szervezetek, vállalkozások a konkrét esetben társasági adójuk egy meghatározott részét jogszabályi felhatalmazás alapján nem a költségvetésbe fizetik be. Ezáltal az állam adóbevételről, ténylegesen költségvetési bevételről mond le, és azt közvetett módon általa meghatározott célok finanszírozására irányítja át állami, illetve sportág-szakszövetségi ellenőrzés mellett. A társasági adó ezen része, amennyiben a vállalkozások azt nem ajánlják fel meghatározott célra, közvetlenül a költségvetés adóbevételét képezné. Ezért az alperes által kezelt adatok közpénzre vonatkoznak, még akkor is, ha ezek az összegek ténylegesen nem kerülnek be a költségvetésbe, hanem meghatározott irányba “eltérítik” őket."


[link]

2020. febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz. Egyszerűen irigy vagy. Ennyi.
2020. febr. 4. 19:45
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Mármint azt akarod mondani, hogy ha bizonyítva van a dolog, és nem tudod cáfolni, akkor ezzel dugod homokba a fejed, hogy nem igaz, és irigy vagyok?! Legalább hazaáruló lennék a szemedben! :D Sértve érzem magam!


Esetleg tovább is mehetnél egy kicsit a tájékozottságban: bírói végzés született, hogy a Puskás Akadémia adja ki az elszámolását, a TAO támogatás miatt, mivel közpénz. Nem adták ki, erre ment a végrehajtó. Csak hát persze trükköznek.


[link]


Megértem, hogy erről nem beszélnek a köztévén és a fideszmédián, de ez csak azt bizonyítja, hogy sok dolgot elhallgatnak, és hogy te...

2020. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

És akkor még a jobboldaliakat nevezik összeesküvéshívő, fake newsfogyasztó társaságnak. Miközben itt szórod a bizonyítatlan elméleteket, meg fakenews portálokról linkelsz...


Ez egyszerűen nem így van. Bonyolult dolog ez nem lehet pár mondatban leírni, és bizonyos szint alatt meg sem lehet érteni. Az van, hogy vagy nem érted, vagy érted, de akkor meg irigy vagy. Nem lehet más magyarázat.

2020. febr. 5. 15:24
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, te egy jobboldaliakat lejáratni próbáló troll vagy, vagy szimplán ennyit tudsz? Ha nem a Fidesz média tár eléd egy állítást, hanem bérmilyen más helyről linkelik, az fake news? Amúgy írj már pár példát arra, hogy milyen fake news-okat láttál pl a 24.hu-n?
2020. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy az hogy a Kúria hogy döntött, nem elmélet, hanem tény. Bekövetkezett dolog. Megtörtént esemény, nem kitaláció!

És ekként is írnak róla, nem úgy, hogy lehet, meg talán, meg esetleg, hanem hogy a Kúria így határozott.


Biztos vagyok benne, hogy ilyet egyetlen média sem enged meg magának, hogy a Kúria vagy a bíróság határozatával ellentétes határozatról adjon tájékoztatót. Ha így lenne, nem gondolod, hogy az összes jobboldali sajtó arról írna, hogy ni már, hazudik az a szennylap, mert itt a bizonyíték, hogy miként határozott a bíróság/Kúria, vagy arról, hogy még az állításukkal szemben még nem is határozott...

Egyetlen ilyet mutass, lehet 888 vagy PS-is! Nem fogsz találni, mint ahogy szerintem arról se sokat, hogy bebizonyosodott, hogy a TAO nem közpénz!

Mondom: Linkelj, bizonyíts, ahogy én is tettem, ne csak vádaskodj! Bizonyítsd be, hogy az én bizonyítékom hamis, hisz ezt állítod!

2020. febr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Na, de most tényleg a Kúriával jössz? Az semmi, nem lehet komolyan venni. Még az EU-t is százszor komolyabban lehet venni. A Kúria az olyan, mint a szomszéd néni. Annyi hatalma van. A TAO meg nem közpénz, hanem egy keleti vallási fogalom, de mind1... Nektek már minden közpénz.
2020. febr. 6. 18:07
 28/28 A kérdező kommentje:

Egyébként meg igenis jól használják fel a közpénzeket, csak nem bírjátok felfogni, hogy hosszútávú terveket szolgál, amit majd az unokáink fognak csak igazán érezni. Meg akár mi is, csak jópár évvel később.


De ti ellenzékiek csak 4 évben tudtok gondolkodni, nem építetek semmit, minden csak 4 évre szól. Na ebből lett a magyaroknak elege.


A történelem nem fog rátok emlékezni. Hol lesztek 100 év múlva? Sehol, a Kúriátokkal együtt. Orbánt meg jegyezni fogják. És nem azért mert akkora nagy valaki lenne, hanem azért, mert egyedül ő csinált valamit ebben az országban.

2020. febr. 6. 18:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!