Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért erőltetik a fideszesek,...

Miért erőltetik a fideszesek, hogy az ellenzék csődbevitt meg tönkretett mindent mikor az összes átvett város bizonyítja, hogy ez pont fordítva van?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jan. 22. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Mert hülyének próbálják nézni akit csak lehet.


Pécsen lesz még egy-két cifra balhé!


[link]


[link]


Fojt.köv.

2020. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Jól mondja az egyes. Ezzel csak az a baj, hogy ragályos. A társadalom is nagyon kezd így gondolkodni, viselkedni az emberek egymással egyre durvább dolgokat művelnek.
2020. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező

Amit belinkeltél cikk, ott két ember nyilatkozata van, ami egymásnak ellentmond - de semmi bizonyítékot nem mutattak egyik állítására sem.

Az átadás-átvétel folyamata mindkét résztvevőn múlik. Ha az új polgármester aláírta azt a dokumentumot amit elé tettek, akkor vagy azért tette mert igaznak tartotta - vagy mert ostoba volt és meg sem nézte mit ír alá.

Még semmiféle "független szakértői vizsgálat" nem történt meg és semmiféle tényt nem hoztak nyilvánosságra arról, hogy valóban hazudott Páva az átadáskor az önkormányzat költségvetéséről. Ha így van, akkor majd meg lesz a következménye.

de jelenleg - és az általad belinkelt írás szerint - még csak állítások vannak.

Amúgy hol van az az "összes átvett város bizonyította" dolog? Mert ez 1. Azért ennél több várost szerzett meg az ellenzék tudtommal.

2020. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#1, #3-nak:


Páva folyamatosan hazudik. Pécsi vagyok, úgyhogy ne mutasd be nekem azt a kis k'csögöt!


Magától mondott le, nem várta meg hogy bukjon. Egy aljas senki, aki kis híján csődbe vitte a várost! Az állam egyszer már kifizette a város teljes adósságát, ehhez képest megint tele vagyunk adóssággal. Amit ő plusz 7 milliárd címszóval jegyez, az nagyrészt VÁRHATÓ profit, amiből lehet hogy ki lehet fizetni az adósságokat.


Ami viszont már PÉTERFFY érdeme lesz, ha egyáltalán sikerül!!!!!

2020. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó reggelt kivánok, ezt hivják úgy, hogy propaganda. Főleg diktatúrákra jellemző, mint Kina, Észak Korea, anno a náci Németország...
2020. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5

Bizony, bizony, igazad van.

A kérdés is és az előtted olvasható #4 válasza is színtiszta propaganda. Mint az általad felsorolt országokban.

Tényleg nem értem mire jó, mikor szembe jön vele a valóság.

2020. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te tudod mi a propaganda jelentése? (nyilván, fidesz szimpatizánsként tudom, hogy finoman kellene bánni veled, hiszen bőven átlag alatti az intelligenciád, de muszáj megkérdeznem a tisztán látás végett...)
2020. jan. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

#7 Pontosan tudom és értem is a jelentését.

Éppen ezért írtam le, hogy milyen szépen el lett találva a kérdésre és arra a válaszra a minősítés.

Hogy szeretnéd ha nem így lenne, azt értem. csak akkor nem kellene csinálni!

2020. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Maradjunk annyiban, hogy erős kétségeim vannak... :)


De nyilván egy plyan városról beszélünk amit 10 évig teljes fideszes többségű vezetés valóban csődbe vitt (ugye emlékszünk, az állam fizette ki Pécs 43 mrd-os adósság állományát amit. Tették mindezt 2013-ban mikor mar 4. Éve Páva vezette a várost. És ezt akarják az ellenzékre fogni. Meg azt, jogy a következő 6 évben ismét brutális adósságot halmozott fel. Nyilván ez is az ellenzék hibaja, akinek még szavazatai sem voltak az elmúlt 10 évben. Na ez a propaganda...

2020. jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 David82 ***** válasza:
37%

Hogyan bizonyítják az átvett városok, hogy ez fordítva van? Mert nem haltak még éhen benne az emberek?

Az átvett városok elindultak lefelé egy végeláthatatlan úton. Miskolc hatalmasat bukott 2008 környékén a baloldali polgármesterével (Káli Sándor) akinek közbenjárására a fészekrakó program hozományaként roma családokat költöztettek az Avas lakótelepre a becsületes életvitelű polgárok közé. Amíg a Miskolciak tüntettek, Budapest süket maradt.

Már régóta tudom, hogy az mszp eszköz a bankárhatalom kezében. Cél: elpusztítani mindent, ami magyar.

Hadd ne mondjam a neveket: Tocsik-per, Kulcsár-per, brókerbotrány, Hagyó Miklós nokiás doboza. Uraim, nem ám elfelejteni a múltat.

2020. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!