Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Áder Jánost tényleg ennyire...

Áder Jánost tényleg ennyire érdekli a környezetvédelem?

Figyelt kérdés
Nem sokkal az elnökké kinevezése után elkezdte erősen képviselni ezt a témát, és az Index elég hamar meg is írta, hogy valószínűleg csak valami magasszintű ENSZ pozíciót lőtt be magának az elnöksége utáni évekre, és már most ahhoz igazítja a megszólalásait. Mielőtt jönnének az anyázós stb. válaszok, hangsúlyoznám hogy politikai hovatartozástól függetlenül egyszerűen a véleményetekre vagyok kíváncsi, szerintetek mi áll emögött, tényleges érdeklődés vagy más megfontolás. Azzal persze nincs baj hogy ennyire aktívan fellép a környezetért, csak ahhoz képest aránytalanul nagy mértékben nem beszél más témákról. Inkább tűnik valamilyen környezetvédelmi hivatal vezetőjének, mint elnöknek.

2020. jan. 22. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

"ennyire aktívan fellép a környezetért"


Egész pontosan miben is nyilvánult meg az a nagy aktivitás? Ami nem beszéd.

2020. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az új villanyos Audiban! :D
2020. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az megint egy kérdés, hogy mennyire volt hatékony az ebbéli tevékenysége. De a motivációja érdekelne inkább.
2020. jan. 22. 20:00
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Politikusként valamiért dolgoznod kell.

Kitalálhatod, hogy te meg akarod zöldíteni Budapestet vagy épp európai béreket akarsz itthon is bevezetni ...

Elnökként meg nem csak egy adott réteget képviselsz hanem az egész országot így talán jó ha olyan témát választasz magadnak amivel kormánypárti- , ellenzéki szavazók is tudnak azonosulni.


Neked ki tűnt igazi elnöknek? Neki milyen megszólalásai voltak azok ellen a pártok ellen akik elnöki pozícióba juttatták? (erősen kétlem, hogy találsz olyan köztársasági elnököt 90 óta aki Ádernél több törvényt dobott volna vissza amikor épp a "saját" pártcsaládja volt hatalmon)

2020. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

20:02: köszönöm a választ. Talán Sólyom László tűnt úgy, hogy több témában is meg tud szólalni, persze főleg az alkotmányjogász szerepében.

Ha Áder tényleg sok törvényt dobott vissza akkor jó (most ezzel nem a kormányzat jogalkotását akartam minősíteni), csak hiába figyelem a politikát, nem igen szólnak arról a hírek hogy aktív lenne a környezetvédelmen kívül más területeken is. Egyszerűen furcsa volt.

2020. jan. 22. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
20:02: sorolhatnád a törvényeket, amiket Áder visszadobott... Nem sok volt, és azok között sem akadt lényeges.
2020. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sportolni is mutatták régebben, elég furán nézett ki a futóruhájában.

Szenvedélyes horgász, arról sokat beszélt.

Munkában meg a vízgazdálkodással is foglalkozott, meg víztisztítással.

Szerintem nem is környezetvédelemről beszél annyit, hanem természetvédelemről, ami nagyon más.

2020. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Karácsony Gergelyt se érdekli annyira talán, ő is lehet, hogy csak a szavazatokért magyarázta a köztévében, hogy jaj én mennyire szeretnék már biciklizni csak nincs jó idő. Bakker én fagypont alatt is bicikliztem akkor Karácsony Gergő is ugorjon biciklire!
2020. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy érdekli. Azt talán te is hallod és látod hogy beszél róla előadásokon. Alátolnak egy papírt és felolvassa "saját szavaival" tök bénán mint egy alsós gyerek. A fizetésemelésébe viszont nem tett megjegyzést mennyit költ majd ebből klímavédelemre. Jó sok szennyező dolgot vehet belőle.
2020. jan. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!